Index
90194رکورد در مدت زمان 2.689ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رونمایی از قطار ملی مترو 19 فروردین 1400 23:37
شهردار تهران گفت: امکان ساخت ۱۰۵ واگن قطار ملی مترویی تا پایان سال جاری وجود دارد.
مدیرکل دفتر صنایع برق و فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید لوازم خانگی مجموعه های صنعتی داخلی کشور سال گذشته بالغ بر ۷۱ درصد رشد یافت.
در سال ۲۰۲۰ برابر با ۱۳۹۹ دانشگاه های ایرانی در رتبه بندی های معتبر جهانی رشد قابل توجهی داشتند و برخی از دانشگاه ها برای اولین بار به جمع برترین ها پیوسته اند.
برخی آیه ی یأس می خوانند و راه را بن بست نشان می دهند اما اصلاً این طور نیست و ایران می تواند با استفاده از ظرفیت های مختلف داخلی از شکوفاترین اقتصادهای منطقه و حتی جهان باشد.
مدیرعامل گروه مپنا از طراحی و ساخت نخستین توربین هیدروژن سوز کشور و نصب آن در نیروگاه بعثت تهران خبر داد.
افتتاح اَبَرپروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران و اصفهان فردا با حضور رییس جمهوری به اعتقاد کارشناسان، جهش تولید، توسعه صنعت و گذر از کم آبی را در پی خواهد داشت و علاوه بر ایجاد تحول در این مناطق امید به احیای رودخانه زاینده رود را بیشتر خواهد کرد.
انقلاب عظیم اسلامی در ایران مضمون بعثت را در دوره ی معاصر تجدید کرد؛ یعنی خداوند متعال به امام بزرگوار ما این توفیق را داد که خطّ مستمرّ بعثت نبوی را در این دوران، با ابتکار خود، با شجاعت خود، با اندیشه ی بلند خود، با فداکاری خود پُررنگ کند و نمایان کند.
به گفته مدیرعامل شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر دستگاه هوشمند جوجه کشی با دانش بومی و همت متخصصین ایرانی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و با ساخت این دستگاه کشورمان جزو ۱۰ کشور سازنده این دستگاه در دنیا قرار گرفته است.
رییس مرکز تحقیقات ویژه مواد فلزی جهاددانشگاهی تهران اعلام کرد: برای اولین بار کشورمان در خاورمیانه به فناوری سخت کاری تکه مرکزی سوزن ریلی دست یافت.
نخستین و بزرگ ترین شناور مقابله با آلودگی دریا و پروژه های بندری بوشهر با سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 90194