Index
90194رکورد در مدت زمان 2.330ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات کشور گفت: علیرغم شیوع ویروس کرونا ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور برتر جهان در بخش تولید فولاد است.
اولین دستگاه خودپرداز ملی رمزارزها، دستگاه بومی طراحی شده توسط دانشمندان ایرانی رونمایی شد.
محصولات پتروشیمی در سال 1400 به دو برابر آنچه تا امروز ظرفیت بهره برداری بوده است رسیده و از حدود 50 میلیون به 100میلیون تن خواهد رسید.
نمک طلا، یکی از اصلی ترین مواد اولیه ساخت کیت های تشخیص بیماری های صعب العلاج است که به همت محققان قمی برای اولین بار در کشور ساخته شده است.
یک شرکت دانش بنیان با توسعه فناوری ریزتراشه ها، علاوه بر تامین سنسورهای نوری صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، زمینه تحقیقات در حوزه محصولات و ذرات نانویی را در کشور مهیا کرد.
فرماندار دلفان گفت: ۹۶۳ طرح اشتغالزا توسط بنیاد برکت در مناطق محروم و روستاهای این شهرستان اجرا شد.
بهربرداری از طرح توسعه میدانی نفتی آذر، پتروپالایشگاه کنگان و شروع عملیات اجرایی پتروشیمی کیان در استان های ایلام و بوشهر با سرمایه گذاری بیش از ۵ میلیارد دلار با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئوکنفرانسی آغاز شد.
نخستین مجموعه گردشگری آبی کشور در محیط پیرامونی سدّ صلاح الدّین کلا شهرستان نوشهر با حضور وزیر نیرو بهره برداری شد.
برای نخستین بار در کشور ساخت تولید لوله های قطور اسپیرال به روش ۲ مرحله ای(آفلاین) روز جمعه با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و استاندار و شماری از فعالان اقتصادی اصفهان در شهرک صنعتی مبارکه آغاز شد.
نخستین پمپ ۳.۲ مگاواتی ساخت ایران پس از گذراندن موفق آزمون های عملکردی، در محل تلمبه خانه شماره ۲ طرح ملی انتقال نفت خام گوره - جاسک نصب شد.
  • تعداد رکوردها : 90194