Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 213657
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396 14:48
تعداد بازدید : 398

اگر جانفشانی های ایران نبود کرامت منطقه به غارت می رفت

آیت الله نابلسی: جمهوری اسلامی با جانفشانی های بی بدیل از منطقه حمایت می کند وگرنه این منطقه، جان، فرهنگ و قدرتش گرفته می شد و اراده و کرامتش به غارت می رفت. ما نقش ایران را می ستاییم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه؛ آیت الله عفیف نابلسی در استقبال از هیئتی از حوزه علمیه قم گفت: حضور ما در عرصه سیاسی و فرهنگی در سطح امت از واجبات است؛ درست نیست که میدان را برای دشمن باز بگذاریم تا در آن بتازد و نشانه های دینی، تمدنی و جمعیتی را تغییر دهد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، آیت الله عفیف نابلسی در استقبال از هیئتی از حوزه علمیه قم گفت: حضور ما در عرصه سیاسی و فرهنگی در سطح امت از واجباتی است که ترک نمی شود. درست نیست که میدان را برای دشمن باز بگذاریم تا در آن بتازد و نشانه های دینی، تمدنی و جمعیتی را تغییر دهد.

وی افزود: محور مقاومت از ایران تا عراق، سوریه، لبنان و فلسطین پشتوانه ای در مقابله با دشمنان است و امروز جای هیچ گونه عقب نشینی برای کسی نیست؛ چرا که کل امت با چالش های بسیار سختی  دست و پنجه نرم می کند که انتظار می رود که تمامی انسان های شریف و آزاد برای ضربه زدن به دشمن و نابود آن و باز گرداندن امید به ملت های منطقه با همدیگر هم پیمان و متحد شوند و در این راه تلاش کنند.

*  ایران خود را با چالش ها و خطرات ملت منطقه شریک می داند

آیت الله نابلسی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در این زمینه پیش قدم است و خودش را با چالش ها و خطرات ملت منطقه شریک می کند و با تمام توان و امکانات برای توقف تخریب، تجزیه و فتنه که آمریکا و اسرائیل در آن می دمد تا آتش آن منطقه را با اهلش بسوزاند، تلاش می کند.

این روحانی لبنانی در پایان اشاره کرد: جمهوری اسلامی با جانفشانی های بی بدیل از منطقه حمایت می کند وگرنه این منطقه، جان، فرهنگ و قدرتش گرفته می شد و اراده و کرامتش به غارت می رفت. ما نقش ایران را می ستاییم و رهبری و ملت آن را که از تمام جنبش های مقاومت برای جلوگیری از توطئه های استکبار در تسلط بر حال و آینده ما حمایت می کنند، بزرگ می داریم.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :