Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 216741
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396 12:14
تعداد بازدید : 155

آیت الله جنتی در دیدار رئیس مجلس سنای پاکستان

انقلاب اسلامی ایران از مرز ها گذر کرده است

انقلاب اسلامی ایران در درون کشور متوقف نمانده بلکه از مرز ها گذر کرده است. جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشور دیگری در دنیا قابل قیاس نیست و ویژگی هایی دارد که برای همه دنیا قابل بهره برداری است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس مجلس خبرگان رهبری: انقلاب اسلامی ایران در درون کشور متوقف نمانده بلکه از مرز ها گذر کرده است.
 آیت الله جنتی در دیدار رئیس مجلس سنای پاکستان افزود: جمهوری اسلامی ایران با هیچ کشور دیگری در دنیا قابل قیاس نیست و ویژگی هایی دارد که برای همه دنیا قابل بهره برداری است.
 
وی گفت : انقلاب اسلامی که به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید در تاریخ و در جهان بی سابقه است.

آیت الله جنتی افزود: این در حالی است که کشورهای دنیا یا با ما دشمنی کردند یا بی طرف ماندند و حمایت نکردند اما ملت ایران توانست حکومت 2500 ساله پادشاهی را به لطف خداوند شکست دهد.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود همه دشمنی ها 37 سال با عزت باقی مانده و فلسفه ماندگاری و پیروزی آن در عرصه های مختلف اسلامی بودن آن و وحدت کلمه ملت ماست.
 
رضا ربانی و آیت الله جنتی  همچنین در این دیدار در خصوص همکاری های دو کشور در عرصه های مختلف و نیز مسائل منطقه ای و بین المللی تبادل نظر کردند.

رضا ربانی رئیس مجلس سنای پاکستان عصر جمعه  برای حضور در آئین تحلیف رئیس جمهور در صدر هیاتی وارد تهران شده بود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :