Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 217848
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1396 8:44
تعداد بازدید : 230

تهران؛ بیشترین ترقی جهانی در 5 سال گذشته

بنا به گزارش نشریه «اکونومیست»، تهران در میان 140 شهر جهان به عنوان شهری که طی 5 سال گذشته بیشترین ترقی را به لحاظ شهر سازی، سطح زندگی و ارتقاء مدیریت شهری داشته، رتبه نخست پیشرفت شهری را دارا شد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ براساس این گزارش که طبق نظرسنجی های گسترده، تهیه شده و همه ساله ارائه می شود، شاخص هایی مانند «وضعیت بهداشت عمومی»، «نرخ جرم و جنایت»، «ثبات اقتصادی»، «وضعیت فرهنگی» و همینطور «وضعیت آموزش و پرورش» مد نظر قرار گرفته است.

این در حالی است که در چندماه اخیر، حملات و هجمه وسیعی از سوی طیف موسوم به اصلاح طلب و نشریات زنجیره ای علیه مدیریت شهری تهران صورت گرفت که با تحریف واقعیات و پنهان کردن حقایق بهبود وضعیت شهری تهران، سعی شد چهره این مدیریت در اذهان عمومی تخریب شده تا جایی که تهران را  شهر سوخته خواندند!
لازم به ذکر است که در گزارش امسال نشریه «اکونومیست»، شهرهای «ریکیاویک» پایتخت ایسلند، «آمستردام» پایتخت هلند به علت کم شدن آمار جرم و همین طور افزایش فعالیت های فرهنگی، رتبه های بالایی در میان شهرهای اروپایی به دست آوردند در حالی که شهرهایی مثل «لندن» و «پاریس» که در معرض حملات تروریستی بودند، در این رده بندی تنزل چشمگیری داشته اند.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :