Index
88515رکورد در مدت زمان 2.137ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سومین کاوشگر فضایی ایران در بهمنماه سال 1388 به فضا پرتاب شد. این کاوشگر توانست محفظۀ زیستی حامل موجودات زندۀ کوچک و پنج ردۀ مختلف از سلولهای بنیادی و سوماتیک را با خود به فضا ببرد و با اندازهگیری میزان رشد، مرگ و میر و نحوۀ عملکرد سلولها، تحت تأثیر شتاب و ارتعاش موجود در فازهای مختلف پرواز، اولین گام در شکلگیری تحقیقات زیست فضایی را بردارد.
وزیر جهاد کشاورزی: تولیدات شیلاتی کشور پس از انقلاب اسلامی ۴۰ برابر افزایش داشته و از حدود ۳۰ هزار تن در سال ۵۷ به بیش از ۱.۲ میلیون تن در سال ۹۷ رسیده است.
ایران جزء ده کشور اول جهان در تولید بیوایمپلنت های استخوانی است.
بیش از ۱۱۵ هزار نمونه فریز شده تاکنون در بانک خون سلول های بنیادی بند ناف رویان ذخیره سازی شده است.
تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز در جایگاه چهارمی رقابت های قهرمانی جهان در قزاقستان قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و ۴۸۱ روستای استان تاسیسات آبرسانی دارند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: هم اکنون ۶۰۵ گروه جهادی در سطح استان مشغول فعالیت هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: زمین چمن مصنوعی فوتبال ورزشگاه جهان پهلوان تختی ارومیه با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد.
ما می توانیم با اراده و ایستادگی و اتحاد از این مسیر سخت عبور و دشمن را وادار کنیم در برابر ملت ایران و انقلاب اسلامی یک بار دیگر سر تعظیم فرود آورد.
در جریان رژه امروز نیروهای مسلح، موشک ۲هزارکیلومتری «خرمشهر» در حالی به نمایش درآمد که یک سر جنگی جدید به روی آن نصب شده بود.
  • تعداد رکوردها : 88515