Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 218267
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396 14:39
تعداد بازدید : 221

۳۰۳۷ پروژه تولیدی و زیربنایی بخش کشاورزی به بهره برداری رسید

۳ هزار و ۳۷ پروژه در زمینه های مختلف تولیدی و زیر بنایی بخش کشاورزی، در اقصی نقاط کشور افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ امسال همزمان با هفته دولت،۳ هزار و ۳۷ پروژه در زمینه های مختلف تولیدی و زیر بنایی بخش کشاورزی، در اقصی نقاط کشور افتتاح و به بهره برداری رسید.

 امسال همزمان با هفته دولت،۳ هزار و ۳۷ پروژه در زمینه های مختلف تولیدی و زیر بنایی بخش کشاورزی، در اقصی نقاط کشور افتتاح و به بهره برداری رسید. این پروژه ها با اعتباری معادل هزار و ۸۹۱ میلیارد تومان، در زیربخش های مختلف کشاورزی با حضور مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان استانی و شهرستانی طی هفته دولت به بهره برداری رسید.

بر پایه این گزارش، با افتتاح این پروژه ها، ۵۸ هزار و ۱۰ فرصت شغلی مستقیم ایجاد می شود و بالغ بر ۷۰ هزار خانوار از یکی از مزایای حاصل از این پروژه ها، بهره مند می شوند.

این پروژه ها در حوزه های آب و خاک با ۱۹۰۵ پروژه، تولید گیاهی و باغی ۴۲۹  پروژه، تولید دامی ۳۹۳ پروژه، شیلات ۸۵ پروژه و صنایع کشاورزی ۲۲۵ پروژه اجرایی شده است.

بخش آب و خاک با ۱۹۰۵ پروژه و ۷۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی، پیشتاز فعالیتهای جهاد کشاورزی بوده است و در خصوص طرح های آب و خاک تا ۸۵ درصد از محل کمکهای بلاعوض پرداخت شده است.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :