Index
88373رکورد در مدت زمان 3.728ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون رییس جمهور: ۹۷ درصد دارو ها در داخل تولید می شود؛ در تلاشیم تولید ۳ درصد باقی مانده را هم انجام دهیم.
از «پاریس» تا «مرصاد»، از مسیحیت تا تشیّع، از زندگی در قلب اروپا تا شهادت در جنگ میان ایران اسلامی و همه دنیای کفر. «ژروم امانوئل کورسِل» این راه طولانی را در ۷ سال طی کرد.
نخستین مرکز خدمات دریافت و اهدای خون داوطلبانه هلال احمر در مرکز جامع اهدا شهید کوروش فیروزی شمیرانات افتتاح شد.
عملیات اجرایی آسفالت پلیمری برای نخستین بار در کشور و در بلوار ارم همدان به همت شهرداری منطقه یک و سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری همدان آغاز شد.
رییس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور پیش بینی کرد: با به بار نشستن تولید طرح تولید انبوه ماهی قزل آلای رنگین کمان عاری از عوامل بیماری خاص، ایران از واردات تخم چشم زده ماهی قزل آلا بی نیاز شده و تبدیل به صادر کننده می شود.
معاون سازمان جهانی بهداشت گفت: دستاوردهای دولت ایران در حوزه ارتقای پوشش همگانی بهداشت خارق العاده است و ما آماده انتقال تجربیات ایران در این زمینه به دیگر کشورها هستیم.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: ۱۰ گروه جهادی پزشکی به مناطق محروم این استان به منظور محرومیت زدایی و کمک به بیماران نیازمند در مناطق محروم و روستایی اعزام شدند.
فاز نخست طرح کلان ملی تولید «ماهی قزل آلای رنگین کمان عاری از بیماری(SPF)» با سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به تنکابن به بهره برداری و تولید انبوه رسید.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان سامان داروی هشتم از صرفه جویی ارزی بیش از 150 میلیون دلاری برای کشور با تولید داروی « سافاکتو AF » توسط این شرکت خبر داد.
معاون وزیر جهاد با اشاره به تحول چشمگیر در تولید انواع بذر سالم و اصلاح شده سیب زمینی در کشور، گفت: ایران با تولید بیش از ۵ میلیون و ۱۰۰ هزارتن سیب زمینی در جمع ۱۳ کشور نخست جهان قرار دارد.
  • تعداد رکوردها : 88373