Index
88137رکورد در مدت زمان 2.574ثانیه
عبارت مورد جستجو :
حضرت آیت الله خامنه ای: مبارزان کردستان در عین مبارزه با دشمن خارجی، در داخل خانه و محیط زندگی خود نیز با ضد انقلاب در جنگ بودند، بنابراین شهادت در این منطقه با فداکاری بیشتر و با مجاهدت صادقانه توأم بوده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران: مرزها خط قرمز ماست و هر دشمنی به آن تعرض کند، بر نخواهد گشت و نابود خواهد شد. تنها راه دشمنان احترام به تمامیت ارضی و منافع ملی ایران است.
نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز یک فروند پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکا که از جمله تسلیحات گران قیمت ایالات متحده است را در مناطق سرزمینی کشورمان ساقط کرد.
بیمارستان ۳۲ تختخوابی امام رضا (ع) مامونیه از توابع شهرستان زرندیه روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان استان مرکزی به بهره برداری رسید.
بلندترین برج مراقبت شرکت فرودگاه های کشور با ارتفاع ۵۲ متر با حضور وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه همدان به بهره برداری رسید.
سهم ایران در تولید مقالات پر استناد در دنیا ۲.۷ درصد ، در جهان اسلام ۳۱.۶ درصد و در منطقه خاورمیانه ۳۲ درصد است. رتبه ایران در انتشار مقالات داغ در دنیا به ۱۶ و در انتشار مقالات پراستناد به رتبه ۱۹ ارتقا یافته است.
یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی پس از تجاوز به فضای سرزمینی ایران توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد.
مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روند صعودی تولید علم در کشور اشاره کرد و گفت: ایران رتبه اول تولید علم را در میان کشورهای اسلامی دارد.
ایران اولین کشور جهان در تکثیر سلول های بنیادی اسپرم ساز انسانی است. در این روش برای درمان ناباروری ناشی از شیمی درمانی بیماران سرطانی مردان، بخشی از بافت بیضه را قبل از شیمی درمانی، فریز کرده و با تکثیر سلول های بنیادی اسپرم ساز در آزمایشگاه و پیوند مجدد آنها به بیمار، باروری را احیا می کنند.
با تولید این دارو در شرکت داروسازی اسوه، انحصار آمریکا در تولید آن شکست. ایران جزو معدود کشورهای جهان در فناوری تولید داروی آهن زدایِ تالاسمی است.
  • تعداد رکوردها : 88137