Index
89319رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جایزۀ جشنوارۀ بین المللی فیلمهای مستند محیط زیستی جهان IUTYT در سال 2007 به فیلم مستند «یک شب سیاه» کاری از گروه مستند شبکۀ چهار سیمای ایران اهدا شد. این فیلم هم چنین جایزۀ تندیس زیتون طلایی برای بهترین فیلم و جایزۀ ویژۀ بهترین سناریوی دراماتیک مستند را در معتبرترین فستیوال بین المللی فیلمهای تلویزیونی جهان کسب کرد.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بیش از ۸۰ درصد تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در داخل کشور تولید شده و در این زمینه رو به خودکفایی هستیم.
معاون عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران گفت: شمار چاه های نفت و گاز حفر شده با کاربست ناوگان حفاری این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور در سال جاری به یکصد حلقه چاه رسید.
وزیر نیرو گفت: در دوران دولت تدبیر و امید ۶۵ تصفیه خانه در کشور ساخته شده، یعنی هر پنج هفته یک تصفیه خانه در کشور ایجاد شده است.
یک کارشناس آرژانتینی گفت: انقلاب در ۴۱ سال پیروزی خود در مسیر پیشرفت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، معنوی و تکنولوژیک قرار دارد.
وزیر کشور میزان مشارکت مردم در انتخابات را ۲۴۵۱۲۴۰۴ نفر یعنی ۴۲/۵۷ درصد اعلام کرد.
همیشه گفته اند که دین با انتخابات و با آزادی و با دموکراسی و با این چیزها مخالف است؛ حالا [چطور] ببینند که دین مظهر کامل یک مردم سالاری همه جانبه است که بعضی از خارجی ها هم اعتراف کردند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به خودکفایی در صنعت حمل و نقل ریلی اعلام کرد: در ۲ سال اخیر موفق شدیم قطعه هندریل ۸۲۲ پله برقی را توسط متخصصان داخلی بومی سازی کنیم به همین خاطر خرابی پله برقی ها در ایستگاه های خطوط مترو کاهش یافته است.
نشست بین المللی مبارزه با مواد مخدر با حضور رؤسا و مقامات ارشد پلیس ۵۷ کشور جهان و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کشورمان در رم برگزار شد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مواد اولیه دارویی شدند که به واسطه این مواد، دارو و کیتهای تشخیص سرطان از جمله سرطان پروستات به تولید می رسند.
  • تعداد رکوردها : 89319