Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 218447
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396 11:27
تعداد مشاهدات : 147

موفقیت پزشکان ایرانی در تصویربرداری قلب

طی سال های اخیر پزشکان ما موفقیت های بسیاری در حوزه تصویربرداری قلب و عروق کسب کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ یک متخصص قلب و عروق گفت: طی سال های اخیر پزشکان ما موفقیت های بسیاری به ویژه در سطح بین الملل در حوزه تصویربرداری قلب و عروق کسب کرده اند.
 دکتر زهرا علیزاده ثانی در آستانه برگزاری نوزدهمین همایش بین المللی تازه های قلب و عروق ایران از برپایی نخستین مجمع تصویربرداری قلب و عروق خبر داد و افزود: این مجمع با حضور متخصصان و اندیشمندان در زمینه های فیزیک، تکنیک تصویربرداری، مهندسی و کلینیک تصویربرداری قلب و عروق کشور در شاخه های سی تی اسکن، ام آر آی، پزشکی هسته ای و ملزومات کمک تصویربرداری قلب و عروق برگزار می شود.

وی گفت: مجمع تصویربرداری قلب و عروق برای نخستین بار در کشور در حاشیه همایش تازه های قلب و عروق ایران به مدت ۲ روز برگزار می شود.

این متخصص قلب و عروق یادآور شد: علم تصویربرداری قلب و عروق روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و همواره مورد تأکید و توجه انجمن های علمی قرار گرفته است، زیرا این علم دقت تشخیص را افزایش می دهد.

علیزاده ثانی با بیان اینکه در کشور ما طی سال های اخیر فعالیت های گسترده ای در مهندسی و کلینیک تصویربرداری انجام شده است ادامه داد: خوشبختانه در سطح بین المللی به نتایج خوبی دست یافته ایم و با توجه به این موفقیت ها ما بر آن شدیم این مجمع علمی را در کشور برگزار کنیم.

نوزدهمین همایش بین المللی تازه های قلب و عروق از ۲۱ تا ۲۴ شهریور در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :