Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 222484
تاریخ انتشار : 20 مهر 1396 11:43
تعداد مشاهدات : 161

تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان

رکابزن جوان ایران قهرمان مرحله چهارم تور شد

تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان با قهرمانی امیر کلاهدوز رکابزن جوان کشورمان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ مرحله چهارم از تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با قهرمانی امیر کلاهدوز رکابزن جوان کشورمان برگزار شد.

 مرحله چهارم از سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در مسیر تبریز به سرعین و به مسافت ۱۹۶ کیلومتر برگزار و با قهرمانی امیر کلاهدوز رکابزن جوان ایران از تیم پیشگامان کویر یزد به اتمام رسید. 

در این مرحله امیر کلاهدوز از پیشگامان کویر یزد با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه به عنوان نفر نخست از خط پایان گذر کرد. «توماس لباس» از کینان ژاپن با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه و «راب رویخ» از تارتلتو بلژیک با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه نیز دوم و سوم شدند. 

در پایان مرحله چهارم «راب رویخ» از تارتلتو بلژیک پیراهن طلایی را پس از سه روز از رکابزن اهل هلند تصاحب کرد و فردا با این پیراهن مسابقه می دهد.  «ایلیا داویدنوک» از شهرداری تبریز برای سومین روز متوالی پیراهن کوهستان و پیراهن سفید را از آن خود کرد. پیراهن سبز نیز به  «مارکو دوئتس» از بیبی دامپ هلند رسید. 

فردا پنجشنبه مرحله پنجم تور در مسیر سرعین به تبریز و با طی مسافت ۱۹۱ کیلومتر برگزار می شود. سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان در شش مرحله از ۱۶ ال ۲۱ مهرماه برگزار خواهد شد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :