Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 223543
تاریخ انتشار : 4 آبان 1396 10:20
تعداد بازدید : 138

حدیثه جمال صاحب نشان برنز جهان شد

ایران در روز نخست از رقابتهای قهرمانی جهان دو نشان برنز کسب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ حدیثه جمال کاتاروی تیم جوانان کشورمان در دیدار رده بندی «کاتسریانا» از بلاروس را با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد. وی با برتری مقابل «فرناندز» از پرو، «هاگمن» از سوئد و «آیا نصیری» از مراکش راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله نتیجه را  ۳ بر ۲ به «پارتیشیا بالدوا» از اتریش واگذار کرد و به دیدار رده بندی  راه یافت.

بنابراین پرونده کاراته ایران در روز نخست رقابتهای قهرمانی جهان با دو نشان برنز احمدرضا محمدی و حدیثه جمال بسته شد. فاطمه صادقی، امیریزدان تدین ، زینب السادات حسینی و جاوید بهمن جاه نیز با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات خارج شدند. صادقی در حالی از دور مسابقات کنار رفت که به دلیل تاخیر 30 ثانیه ای، از سوی داوران کیکن (بازنده) شد.

احمدرضا محمودی در کاتای انفرادی نوجوانان، پس از یک دور استراحت، «سوبوتا» از صربستان  و «ژوروسلاو پیستا» از اسلواکی را شکست داد و سپس مقابل «اوزدمیر» از ترکیه نتیجه را واگذار کرد. وی در گروه شانس مجدد «عبدالله الهالو» نماینده عربستان را ۵ بر صفر شکست داد به دیدار رده بندی راه یافت. محمودی در این مرحله «والد کریم» از مصر را  ۳ بر ۲  شکست داد و به نشان برنز جهان دست یافت.

تیم ملی کاراته ایران در دوره قبلی رقابتهای قهرمانی جهان در مجموع کاتای انفرادی و تیمی تنها یک مدال نقره کسب کرده بود.در این دوره در بخش کاتای انفرادی تیم کشورمان موفق به کسب دو مدال برنز شده است. رقابتهای کاتای تیمی نیز جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

دهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان با حضور ۱۷۱۰ کاراته از ۱۰۹ کشور در تنریف، اسپانیا جریان دارد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :