Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229679
تاریخ انتشار : 12 دی 1396 9:15
تعداد بازدید : 134

ملت ایران در پشتیبانی از انقلاب و ولایت فقیه ثابت قدم هستند

شهدا به ما آموختند که از دین اسلام و ارزش ها دفاع کنیم. رودسر -مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به توطئه دشمنان علیه نظام اسلامی، گفت: در طول این سال ها مردم ایران در وفاداری به شهدا، پشتیبانی از انقلاب و ولایت فقیه ثابت قدم بوده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمد کریم پور بعدازظهر دوشنبه در مراسم اربعین شهید مدافع حرم «علیرضا نظری»  که در مسجد امام خمینی(ره) شهرستان رودسر برگزار شد، اظهار کرد: تجلیل و برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدا عملی ارزشمند است.

وی افزود: امروز عزت، کرامت و شوکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت همین ایثارگری ها و جانفشانی شهدا بوده که باعث اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی در عرصه ملی و بین المللی شده است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: تا زمانی که در مسیر شهدا و دفاع از ارزش ها و آرمان ها انقلاب اسلامی و تاسی از رهنمود ها ولایت فقیه به سر می بریم نظام جمهوری اسلامی پایدار  و خللی به آن وارد نمی شود.

وی با اشاره به آثار و برکات وجودی شهدا ، تصریح کرد: شهدا به ما آموختند که از دین اسلام و ارزش ها دفاع کنیم و نگذاریم به این ارزش ها انقلاب و اسلام خدشه ای وارد شود.

سردار کریم پور با بیان اینکه دشمنان در طول سال های بعداز پیروزی انقلاب اسلامی همیشه در حال توطئه و دسیسه برعلیه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست، یادآورشد: نظام ما که برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) و با وجود رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ملت ایران در وفاداری به شهدا و انقلاب ثابت قدم و مصمم است، تأکید کرد:  قطعا ادامه این مسیر سبب ماندگاری نظام مقدس اسلامی شده و نقش های شوم دشمن را خنثی می کند.

شهید مدافع حرم «علیرضا نظری»  آذرماه سال جاری در منطقه بوکمال سوریه به درجه رفیع شهادت رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :