Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229804
تاریخ انتشار : 13 دی 1396 23:25
تعداد بازدید : 79

هزاران ایرانی در حمایت از حکومت به خیابان آمدند

برخی رسانه های غربی با اشاره به حضور گسترده مردم کشورمان در راهپیمایی های امروز نوشتند: هزاران ایرانی در شهرهای مختلف ایران با حضوری گسترده حمایت خود از نظام را نشان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهرگروه بین الملل: شهرهای مختلف ایران امروز چهارشنبه صحنه تظاهرات های مردمی در محکومت اغتشاشات اخیر است و رسانه های غربی به پوشش این رویداد اقدام کرده اند.

تایمز اسرائیل در این رابطه می نویسد: هزاران نفر از مردم ایران امروز در حمایت از حکومت و در محکومیت اعتراضات اخیر به خیابان ها آمده اند.

شبکه فرانس ۲۴ هم ضمن اشاره به این راهپیمایی اعلام کرد: هزاران ایرانی در شهرهای مختلف ایران روز چهارشنبه با حضوری گسترده حمایت خود از نظام را نشان دادند.

فرانس ۲۴ افزود، «جمعیت با شعار اینکه رهبر ما آماده ایم و با در دست داشتن پرچم ایران و عکس رهبرشان در شهرهای مختلف راهپیمایی کردند».

شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا گزارش داد: مردم در سراسر ایران، راهپیمایی همبستگی و حمایت از حکومت برگزار کردند. سی ان ان با پخش بخش هایی از این راهپیمایی ها در ایران گزارش داد: این راهپیمایی یک هفته پس از وقایع اخیر در ایران برگزار می شود.

خبرگزاری فرانسه نوشت: ده ها هزار ایرانی در حمایت از حکومت در سراسر ایران برای راهپیمایی به خیابان ها آمده اند.

همچنین رویترز در گزارشی نوشت، بعد از چند روز اعتراض در ایران، هزاران نفر از مردم ایران در شهرهای مختلف روز چهارشنبه در حمایت از نظام راهپیمایی برگزار کردند.

روزنامه انگلیسی اکسپرس هم ضمن اشاره به این واقعیت نوشت، مردم ایران در این راهپیماییِ ده ها هزار نفری، با در دست داشتن عکس رهبرشان، پلاکاردهایی حمل می کردند که بر روی آن نوشته شده بود «مرگ بر فتنه گران».

شبکه اس بی اس استرالیا هم نوشت، حامیان حکومت ایران بعد از اعتراضات اخیر، با در دست داشتن پرچم ایران و پلاکاردهایی در حمایت از نظام در سراسر این کشور به خیابان ها آمدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :