Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 229851
تاریخ انتشار : 14 دی 1396 21:42
تعداد بازدید : 152

رویداد «تبریز۲۰۱۸» فرصتی برای ارتقای جایگاه بین المللی تبریز

شهردار کلانشهر تبریز در مراسم استقبال از رویداد بین المللی «تبریز۲۰۱۸» بر اهمیت این رویداد در ارتقا جایگاه بین المللی تبریز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرنگار مهر، ایرج شهین باهر عصر امروز در مراسم استقبال از رویداد بین المللی «تبریز۲۰۱۸»که با حضور شخصیت ها و مسئولان ملی و استانی برگزار شد، تصریح کرد: تبریز، مهد انقلاب، شهر سرداران شهید، شهر شعور و ادب، پیش گامی خود را عرصه های مختلف به اثبات رسانیده و در حال گسترش درهای تازه می باشد.

وی ادامه داد: هنرمندان تبریز در طول تاریخ تلاش های بسیای کرده اند و اکنون ثمره تلاش هنرمندان این است که تبریز به عنوان پایتخت فرش جهان معرفی شده است. همچنین تبریز با داشتن بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان، اهمیت بین المللی خود را مضاعف و گوی سبقت را از شهرهای همجوار ربوده است.

شهردار کلانشهر تبریزاظهار امیدواری کرد: باید سعی کنیم با رویکرد مثبت مدیران شهری و فراهم کردن فرصت های خوب برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی بتوانیم جایگاه بین المللی تبریز را بیش از پیش ارتقا دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مساجد و بناهای زیبا در کنار موقعیت مهم و طبیعت زیبای تبریز دست به دست هم داده اند تا تبریز شاخصه های مهمی در عرصه گردشگری داشته باشد و به همین خاطر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام انتخاب شده تا میزبان گردشگران اقصی نقاط جهان در این سال باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :