Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 230636
تاریخ انتشار : 21 دی 1396 21:11
تعداد بازدید : 147

با این فناوری دانش بنیان دیگر هیچ برنامه تلویزیونی را از دست نمی دهید

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید زیر ساخت اینترنتی شده است که تصاویر با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  شرکت های دانش بنیان از اهمیت بسیار بالایی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این کشور ها و همچنین به واسطه طرح های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می شوند.

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید ساده ترین زیر ساخت اینترنتیشده است که تصاویری با کیفیت بالا را در استان های کشور برای مردم فراهم می کند.

مدیر این شرکت دانش بنیان  در خصوص این زیر ساخت اینترنتی اظهار کرد: دیدن تصاویر ویدیویی و یا دسترسی به آرشیو آنها برای تمام مردم مهم است و گاهی اوقات پیش می آید که نمی توان آنتن تلویزیونی را در یک مکان وصل کرد، در همین زمان این زیرساخت اینترنتی به کمک می آید و تصاویر با کیفیتی خوب را در اختیار تمام مردم قرار می دهد.

دسترسی به آرشیو تمام برنامه ها به کمک فناوری های نوین

وی با اشاره به اینکه شرکت او چندین محصول دانش بنیان در حوزه ویدیویی تولید کرده است، گفت: یکی از محصولات دانش بنیان ما پخش زنده است، این محصول وظیفه دارد تصاویر زمینی را از دوربین مستقیم دریافت کند و در بستر شبکه ای ارسال کند، همراه با این زیرساخت به راحتی می توانید برنامه های زنده تلوزیونی را از طریق اینترنت و  به صورت زنده مشاهده کنید.

این مدیر دانش بنیان تصریح کرد: گاهی اوقات پیش می آید که بخواهیم به آرشیو ویدیویی گذشته دسترسی پیدا کنیم و فیلم ها یا تصاویری که در گذشته به طور مستقیم پخش شده باشند را پیدا کنیم و مجددا آن ها را ببینیم، بر همین اساس سیستم دسترسی به محتوای آرشیو فراهم شده است و کاربران می توانند به راحتی همراه با این سرویس دانش بنیان محتوای آرشیو شده گذشته را ببینند و فیلم مورد نظر خود را از میان آن پیدا کنند.

وی با بیان اینکه تمام این سرویس ها و زیرساخت ها به یک مغز متفکر احتیاج دارند، گفت: اولین محصولی که شرکت ما آن را ساخت میانه افزاری بود که به عنوان مغز متفکر سیستم ارتباط میان مخاطبین و نرم افزار را برقرار می کند.

وی یادآور شد: در حال حاضر بیشتر استان های کشور به این سیستم مجهز شده اند و می توانند با هر سرعت اینترنتی که داشته باشند به تصاویر و ویدیو های زنده و یا آرشیو شده دسترسی پیدا کنند اما مبنای ساخت این سرویس برای بیمارستان ها و هتل ها بوده است و امروزه اکثر این مراکز در  سطح کشور از این سیستم بهره می برند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :