Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 232297
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396 10:34
تعداد بازدید : 145

به توانمندی ها و پیشرفت های بزرگی که از ثمره انقلاب پدید آمده ببالیم.

پایه های مستحکم نظام جمهوری اسلامی بر نقاط بسیار قدرتمند و توانایی بنا شده است.
ه گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی روز چهارشنبه پس از سخنان رییس جمهوری در حرم مطهر امام راحل افزود: سخنان شیوا و دلنشین و حکیمانه ریاست جمهوری را شنیدیم که جامع و کامل به گذشته انقلاب و آینده انقلاب اشاره کردند و در سخنانشان در بخش های کلان به نقاط قوت و توانایی نظام اشاره کردند.
وی ادامه داد: پایه های مستحکم نظام جمهوری اسلامی بر نقاط بسیار قدرتمند و توانایی بنا شده که ناشی از روح دینداری، استقلال طلبی، آزادی خواهی و نگاه به آینده است.
یادگار امام اظهار کرد امروز بیش از هر زمان دیگر محتاج این هستیم که شرایط قبل از انقلاب را برای خود و فرزندانمان بازگو کنیم و به توانمندی ها و پیشرفت های بزرگی که از ثمره انقلاب پدید آمده ببالیم.
وی گفت: باید بدون اغماض، ضعف های خود را ببنیم و تلاش کنیم از آن ها عبور کنیم و این ممکن نیست مگر با دمیدن روح امید در جامعه.
یادگار امام تصریح کرد: امروز اعتماد مردم را با توانایی هایشان مورد هدف قرار داده اند و یکی از بزرگترین شعار ها و آرمان های امام که به ما آموخت ما می توانیم و با توانمندی ایرانی و ذهن و فرزندان ایرانی می توانیم از همه مشکلات عبور کنیم.
وی گفت: در طول سال های پس از انقلاب روزهای درخشانی در پرتو این توانمندی بزرگ پشت سر گذاشتیم و آینده بزرگی پیش روی مردم است که در سایه اعتماد به مسئولین و اعتماد مسئولین به مردم و در سایه امید به آینده ممکن است.
یادگار امام گفت: به یکایک مردم عرض ادب دارم و از خداوند می خواهم آینده این سرزمین را بلندتر، والاتر و شکوفا تر از گذشته قرار دهد و مشکلات را به لطف کرامت خود بردارد.
حسن خمینی در پایان گفت: دوام نظام مقدس را در سایه مقام معظم رهبری مسالت می کنیم که پس از امام راحل سکاندار کشتی بودند و بیش از پیش برای دولت و به خصوص ریاست محترم جمهوری آرزوی توفیق بیشتر داریم.




نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :