Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 236658
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1397 22:45
تعداد بازدید : 143

تاریخ سازی اسکواش ایران در آسیا با حضور بازیکنان گلستانی

سرپرست هیئت اسکواش گلستان از تاریخ سازی تیم های ملی اسکواش مردان و زنان ایران در آسیا با حضور بازیکنان گلستانی خبر داد.

احمد تجری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: تیم ملی اسکواش مردان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا به مقام سوم دست یافت که سمیع الله قاصدآبادی از گلستان هم عضو تیم ملی بود که افتخاری برای جامعه ورزش استان به ویژه اسکواش است.

وی افزود: قاصدآبادی از ملی پوشانی است که با حضور در چندین دوره اردوهای تیم ملی، شایستگی هایش را به اثبات رسانده و در این دوره یکی از پنج بازیکن تیم ملی اسکواش مردان کشورمان بود.

سرپرست هیئت اسکواش گلستان در خصوص کسب مقام ششم تیم ملی اسکواش زنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا، گفت: این اتفاق برای نخستین بار برای تیم ملی اسکواش بانوان کشورمان رخ داد که غزال شرف پور از استان گلستان هم عضو تیم ملی بود.

تجری تصریح کرد: شرف پور از بازیکنان بسیار با انگیزه و مستعد در عرصه قهرمانی است که مدت ها تمریناتش را در اردوهای تیم ملی با جدیت و پشتکار دنبال کرد تا به عنوان یکی از نمایندگان اسکواش ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در کره جنوبی باشد.

وی یادآور شد: امیدواریم در دوره های بعد و میادین بین المللی، چنین عناوین ارزشمندی با حضور ملی پوشان اسکواش گلستان تکرار شود.

وی خاطرنشان کرد: مقام سوم تیم ملی اسکواش مردان و مقام ششم تیم ملی اسکواش زنان در رقابت های قهرمانی آسیا، ماحصل برنامه ریزی خوب فدراسیون اسکواش، زحمات مربیان تیم ملی و تلاش و پشتکار ملی پوشان اسکواش و حمایت خانواده های این ورزشکاران بوده که افتخار بزرگی برای جامعه اسکواش ایران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :