Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 236852
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397 2:13
تعداد بازدید : 92

۴ تکواندوکار ایرانی در میان نامداران جهان

چهار تکواندوکار ایران در جدیدترین رده بندی المپیکی همچنان در بین ۱۰ ورزشکار برتر اوزان خود قرار دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تکواندو؛ فدراسیون جهانی تکواندو رده بندی المپیکی تکواندوکاران در ماه "آوریل" را اعلام کرد.
براساس آخرین رده بندی اعلام شده، در وزن ۵۸- کیلوگرم فرزان عاشورزاده با ۳۱۳/۷۱ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است و آرمین هادی پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۲۵۷/۴۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی با ۱۹۸/۹۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفته است. همچنین سجاد مردانی در سنگین وزن با ۲۸۵/۸۷ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است.
مهدی خدابخشی هم که با آغاز سال جدید میلادی در وزن ۸۰- کیلوگرم مبارزه می کند، در این وزن با ۱۹۷/۳۶ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.
در گروه بانوان مبینا نژاد کته سری در وزن ۴۹- کیلوگرم که به تازگی در رنکینگ بزرگسالان قرار گرفته است با ۸۰ امتیاز رده ۴۶ این وزن را به نام خود ثبت کرده و ناهید کیانی هم با ۷۷/۲۸ امتیاز در رده ۴۹ قرار دارد.
کیمیا علیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم با ۷۹/۵۰ امتیاز رده ۴۱ این وزن را به خود اختصاص داده است. اکرم خدابنده نماینده وزن ۶۷+ کیلوگرم با ۸۹/۸۴ امتیاز و زهرا پوراسماعیل با ۸۹/۱۴ امتیاز هر ۲ رده ۳۲ را به نام خود ثبت کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :