Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 242117
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1397 19:41
تعداد بازدید : 79

رونمایی از ۱۰ فروند جنگنده بمب افکن سوخو ۲۲

۱۰ فروند جنگنده بمب افکن سوخو ۲۲ که به همت متخصصان داخلی بهینه سازی شده و ارتقا یافته است، رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، در مراسمی که صبح امروز با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، از این جنگنده ها که به همت متخصصان نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شرکت های دانش بنیان داخلی، بهینه سازی شده و ارتقا یافته ، رونمایی شد .
فرمانده سپاه پاسداران در این مراسم گفت:انگیزه جامع، گسترده و همت بالای نیروی هوایی سپاه در انجام کارهای تحقیقاتی و فناوری به غیر از موشکی و پهبادی و عرصه های پدافندی موجب شد این توان در عرصه عملیات پروازی و جنگنده ها هم به کار گرفته شود .

سردار سرلشکر محمد علی جعفری افزود: با اثبات توانمندی نیروی هوایی سپاه تصمیم گرفته شد هواپیماهای سوخو ۲۲ موجود در کشور ، بازسازی و عملیاتی شود .

وی با اشاره به بازسازی این هواپیماها در مدت کوتاه گفت : امروز به همت متخصصان نیروی هوایی سپاه ، شاهد اضافه شدن این هواپیماها به ناوگان پروازی کشور هستیم .

سرلشکر پاسدار جعفری در ادامه با اشاره به مواضع انقلابی رئیس جهمور در واکنش به تهدیدات ترامپ گفت : اگر توانایی های سپاه که بخشی از آن امروز در نیروی هوافضا مشاهده شد به گوش رئیس جمهور ماجراجوی آمریکا برسد ، هرگز از این غلط ها نخواهد کرد و به این باور خواهد رسید که تهدید نفتی نیز به راحتی قابل پاسخگویی است .

پس از مراسم رونمایی سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پایگاه هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شیراز بازدید کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :