Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 255177
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1398 20:8
تعداد بازدید : 248

سرهنگ فداکار ارتشی: ان شا الله بتوانم سرباز خوبی برای مردم، مقام معظم رهبری و کشورمان باشم

سرهنگ فداکار ارتشی اهل سمنان گفت: ما خود را خادم مردم می دانیم و تاآخرین نفس تا جان در بدن داریم در خدمت به مردم و دفاع از کشورمان کوتاهی نخواهیم کرد و ان شا الله بتوانیم سرباز خوبی برای مردم، رهبری و کشورمان باشیم.

به گزارش خبرنگار تسنیم از سمنان، ماجرا از پخش یک کلیپ در فضای مجازی شروع شد؛ کلیپی که تلاش یکی از مردان مرد این مرزوبوم را در خدمت‌رسانی وامداد مسافران درراه مانده و حادثه‌دیده به نمایش گذاشت.

پس از چند روز مشخص شد که تصاویر مربوط به گردنه خوش ییلاق است و آن مرد نیز سرهنگ ارتش جمهوری اسلامی به نام محمد حقیقی اهل سمنان و عضو لشکر 58 ذوالفقار شاهرود است.

تلاشش آن‌چنان صادقانه و از روی اخلاص بود که تحسین همگان را برانگیخت؛ تا جایی که رهبر انقلاب نیز روز گذشته در دیدار با فرماندهان ارتش اشاره‌ای به این کلیپ کردند و از اقدام این سرهنگ ارتشی تقدیر کردند.

حمد حقیقی اهل سمنان و عضو لشکر 58 ذوالفقار شاهرود درباره خدمت‌رسانی به مردم در گردنه خوش ییلاق شاهرود اظهار داشت: در روزهای پایانی اسفند 97 در گردنه خوش ییلاق شاهرود برف و باران سنگینی بارید و این اتفاق موجب گرفتار شدن بسیاری از مسافران در این منطقه شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ارتش همراه با دیگر ارگان‌های کمک‌رسان وارد میدان شدند تا به نجات حادثه دیدگان بپردازند.

این سرهنگ عضو لشکر 58 ذوالفقار شاهرود بیان داشت: مردم در آن شرایط لحظات سختی را می‌گذراندند، سرما شدید و طاقت‌فرسا بود و از طرفی امکاناتی همچون نردبان نیز در دسترس نبود و با توجه به وجود افراد سالخورده و ارتفاع بالای خودروها لازم دیدم برای تسریع در امور و همان‌طور که در کلیپ منتشرشده است، خم شوم و بدان صورت به کمک هم‌وطنانم بپردازم.

حقیقی با بیان اینکه خدمت به مردم یک افتخار است گفت: ما خود را خادم مردم می‌دانیم و تاآخرین‌نفس تا جان در بدن داریم در خدمت به مردم و دفاع از کشورمان کوتاهی نخواهیم کرد و ان‌شا‌الله بتوانیم سرباز خوبی برای مردم، رهبری و کشورمان باشیم.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :