Index
89959رکورد در مدت زمان 3.244ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با حضور وزیر جهاد کشاورزی زنجیره تولید بزرگترین کارخانه فرآورده های لبنی در استان گلستان تکمیل شد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اولین موتور سبک توربوفن ایرانی را برای بکارگیری در هواپیماهای بدون سرنشین ساخت داخل رونمایی کرد.
کار ساخت بدنه بالگرد صبا شروع و بدنه ساخته شد اما در حوزه متعلقات موتور و ملخ، از یک بالگرد ایتالیایی استفاده و در نهایت بالگرد صبا ساخته شد و پرواز کرد.
شبکه گازی که امروز در ایران شاهد هستیم در دنیا بی نظیر است یعنی همه روستاها و شهرها تقریبا ۹۵ درصد از گاز استفاده می کنند شهرها همه استفاده می کنند.
وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در هفته دولت ۱۷۵ طرح نیمه تمام ورزشی را افتتاح می کنند. این طرح ها شامل ورزشگاه ها، سالن های ورزشی و استخر است.
نیروگاه سیکل ترکیبی غرب کارون، تامین کننده برق چند میدان نفتی خوزستان روز دوشنبه با دستور رییس جمهوری و به مناسبت هفته دولت، به طور رسمی از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
در نخستین روز هفته دولت، پروژه های شهرستان های حاجی آباد، قشم و ابوموسی از طریق ارتباط تصویری با استاندار هرمزگان، به بهره برداری رسیدند.
در طول این دولت بیش از 1700 کیلومتر راه آهن و 10 هزار کیلومتر راه احداث شده، ظرفیت جابجایی کالا در بنادر 66 هزار تن افزایش داشته و رشد شرکت های دانش بنیان بسیار شتاب یافته است.
با فرمان رئیس جمهور، فاز نخست پتروشیمی بوشهر در منطقه پارس جنوبی به ظرفیت تولید سالانه ۴.۲ میلیون تن محصول افتتاح شد.
خدمت کردن در جمهوری اسلامی کمک می کند به رونمایی از الگویی که اسلام برای جامعه سازی و برای مدیریّت جامعه دارد نشان می دهد.
  • تعداد رکوردها : 89959