Index
89963رکورد در مدت زمان 2.636ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رییس جمهوری گفت: صنعت دفاعی ایران در ۶ سال گذشته از جایگاه بیست و سوم به جایگاه چهاردهم جهانی رسیده است
مدیرعامل شرکت صدرا گفت: با وارد مدار شدن سکوهای ۱۳A و ۱۳C پارس جنوبی به دست متخصصان کشورمان برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی روزانه ۲۸ میلیون متر مکعب گاز شیرین افزایش یافت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در موشک های کروز امروز با ساخت موشکی با نام ابومهدی به برد بالای 1000 کیلومتر دست یافته ایم
مراسم رونمایی از دستاوردهای وزارت دفاع به مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی با حضور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانسی آغاز شد.
وزیر دفاع: ما بیش از ۹۰ درصد نیازهای دفاعی خود را تأمین می کنیم و امروز توانستیم چشم انداز دفاعی را که در ۱۴۰۴ باید قدرت اول علم و فناوری در منطقه باشیم پیش از زمان مقرر محقق کنیم.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، گفت: اتخاذ سیاست های مدیریت مصرف برق کشور منجر به صرفه جویی ریالی معادل 3 برابر درآمد سالانه صنعت برق کشور شده است.
با افتتاح و بهره برداری از بخش اول طرح عظیم توسعه منابع آب و خاک موسوم به پروژه سامانه گرمسیری، از شمال استان کرمانشاه تا جنوب استان ایلام به طول ۴۰۰ کیلومتر با توزیع حدود ۹۰۰ میلیون متر مکعب آب، مجهز به شبکه های آبیاری و زهکشی مدرن شدند.
نخستین واحد بخار نیروگاه ارومیه به شبکه برق کشور متصل شد.
مجری طرح گیاهان دارویی گفت: چند هزار گونه گیاه دارویی در کشور داریم که تنها سه گونه آن ۴۰۰ میلیون دلار ارزآوری برای کشور دارند که می توان این رقم را تا یک میلیارد دلار افزایش داد.
معاون طرح توسعه گلخانه های معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طی چهار سال گذشته هشت هزار و ۳۵۰ هکتار توسعه گلخانه ای صورت گرفته که نسبت به خود برنامه بیش از ۸۴ درصد رشد را نشان می دهد.
  • تعداد رکوردها : 89963