Index
88934رکورد در مدت زمان 3.338ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عملیات اجرایی سد بتنی دو قوسی کارون 3 در سال 1374 در خوزستان آغاز شد و پس از 9 سال تلاش بی وقفه در تاریخ 12/12/1383 به بهره برداری رسید. کارون 3 با 205 متر ارتفاع از پی، 462 متر طول تاج و حجم مخزن 3 میلیارد متر مکعب از بزرگترین سدهای ایران است که به دست ایرانی طراحی و ساخته شده است.
در برخی از علوم جزء ۱۰ رده اول هستیم، این به معنای آن است که کشور در مسیر پیشرفت و علم و فناوری قرار گرفته است و در سال های اخیر تحولات بسیار بزرگی در این زمینه ایجاد شده است.
رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با مقایسه وضعیت نیروهای مسلح ما نسبت به پیش از انقلاب گفت: اگر بخواهیم به اهم تفاوت های ارتش نسبت به دوران پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی بپردازیم بایستی مهمترین دستاوردهای آن را خروج مستشاران نظامی، خوداتکایی در حوزه تجهیزات بدانیم.
فاز نخست کلینیک ویژه و تخصصی مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید آیت الله بهشتی قم، روز چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
نخستین بار در کشور، دستگاه سرند بالستیک زباله و تجهیزات خطوط پردازش پسماند توسط یک شرکت خصوصی در اصفهان ساخته شد.
۳۸ محصول شرکت های فناور پارک علم و فناوری خراسان رضوی روز چهارشنبه در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان در مشهد رونمایی شد.
رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه سالانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع فرش در کشور بافته می شود گفت: ۲ میلیون نفر در این حرفه فعال هستند.
استان هرمزگان ظرفیت های بسیار متنوعی در حوزه پرورش انواع ماهیان دارد و در سالیان گذشته طرح های بسیاری در حوزه آبزی پروری در این استان به بهره برداری رسیده است.
در یک گزارش ویدویی به ویژگی های پهپاد سیمرغ جدیدترین عضو خانواده پهپادی رزمی اعلامی ایران و دلایل الحاق آن به منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش، نبوت، در کنارک جنوب سیستان و بلوچستان پرداختیم.
معاون امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: سامانه های نوین آبیاری از یک میلیون و ۲۹۱ هزار هکتار پیش از سال ۹۲ به دو میلیون و ۳۲۱ هزار هکتار رسیده است.
  • تعداد رکوردها : 88934