Index
89294رکورد در مدت زمان 2.090ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس جمهور پیشرفت های علمی و نوآوری های مهم کشور بعد از انقلاب اسلامی را از افتخارات ملت ایران برشمرد.
رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به اینکه در تولید تخم مرغ به مرز یک میلیون تن رسیده ایم،گفت: بیش از ۱۶۰۰ واحد مرغ تخم گذار در کشور فعالیت می کند.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما مبتنی بر اراده و رای مردم است، گفت: از افتخارات این نظام این است که خواست، حضور و رای مردم جزء محورهای اساسی حرکت در نظام است.
نرگس آبیار جایزه بخش بین الملل جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام در پاکستان را دریافت می کند.
خبرگزاری آسوشیتدپرس: نباید توان علمی ایران را دست کم گرفت. آنها اخیرا از تولید هواپیماهای بدون سرنشین، ارسال موجود زنده به فضا و ساخت تونل هوای فوق صوت خبر دادند. هر یک از این رویدادها می تواند به مثابۀ مشتی به تحریم های غرب به حساب آید. پیام تهران این است که تحریم ها نمی تواند پیشرفت های فنی و علمی ما را متوقف کند. 24/11/1391
وزیر نفت: بیش از ۷۰۰ میلیارد بشکه ذخیره نفت درجا داریم که باید برای افزایش برداشت آن ها فکری کرد.
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از پلاسما دستگاهی برای پالایش هوا و آب عرضه کردند که بدون نیاز به فیلتر و مواد مصرفی قادر است آلودگی های ویروسی و میکروبی را از محیط پالایش کند.
تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی سرکل کبدی جهان در پاکستان با شکست استرالیا به مقامی سومی دست یافت.
فیلم کوتاه «گهوارهِ سُکوت» ساخته مصطفی مهربان از فیلمسازان انجمن سینمای جوانان رودبار، جایزه شایستگی بهترین فیلم کوتاهِ داستانیِ جشنوارهِ فیلم "The Indie" آمریکا را از آن خود کرد.
دانشگاه علوم پزشکی ایران برای نخستین بار شربت کلروهیدراته را به عنوان داروی مورد نیاز بخش اطفال تولید کرد و از این پس مصرف مورد نیاز مراکز درمانی این دانشگاه را تامین می کند.
  • تعداد رکوردها : 89294