Index
89294رکورد در مدت زمان 2.277ثانیه
عبارت مورد جستجو :
"زنگ انقلاب" همزمان با ورود امام خمینی(ره) به کشور امروز ساعت ۹:۳۳ صبح نواخته شد.
میزان جمعیت برخوردار از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در روستاهای کشور به ۸۱.۹درصد رسیده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه ایران بین ۱۰ برتر جهان در حوزه مقالات علمی و شیمی قرار دارد گفت: ایران در حوزه شیمی جزو پنج کشور برتر جهان قرار دارد.
همزمان با آغاز دهه فجر با تلاش متخصصان شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سکوی ۱۴D فاز ۱۴ پارس جنوبی آخرین سکوی این فاز در میدان گازی پارس جنوبی نصب شد.
روحانی گفت: سردار سلیمانی راه پر افتخار شهادت را برگزید و توانست تحول بزرگی را در داخل و در سطح منطقه و جهان به وجود آورد.
همزمان با آغاز دهه فجر و در آستانه چهل ویکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مرقد مطهر امام عظیم الشأنِ ملت ایران حضور یافتند.
مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران به عنوان یک مرکز تحقیقاتی در سال 1385 ایجاد شد و علاوه بر پیگیری های طرح های ملی، توجه به فناوری لیزر در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت توسعۀ اقتصادی و صنعتی کشور را بر عهده گرفت. این مرکز متشکل از آزمایشگاه های پیشرفته و مجهز است و ماموریت دارد تا طرح های ملی در زمینۀ علوم و فنون و کاربردهای لیزر را انجام دهد.
فرمانده کل ارتش در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب در پیامی، انقلاب اسلامی را رساترین فریاد تاریخ معاصر دانست.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت : انقلاب اسلامی معجزه تاریخ بود چرا که در صدساله اخیر چنین حرکتی با این کیفیت اتفاق نیفتاده است .
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تفکر حاکمیت اسلامی که از سوی امام خمینی(ره) ارایه شد، سرفصل جدیدی در مناسبات تاریخ اسلام بود و معادلات جهانی را متحول کرد.
  • تعداد رکوردها : 89294