Index
89294رکورد در مدت زمان 2.121ثانیه
عبارت مورد جستجو :
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی در منطقه انجام داده است گفت: انقلاب اسلامی یکی از بهترین نعمت های خداوند به ملت ایران است.
مرکز آموزش زبان فارسی در مسقط با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا نوری شاهرودی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان و سید باقر سخایی معاون پیشین وزیر امور خارجه و مشاور عالی رییس بنیاد سعدی و جمعی از ایرانیان مقیم، شامگاه پنجشنبه دهم بهمن ماه ۱۳۹۸ افتتاح شد.
رییس ستاد اقامه نماز کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران در کارنامه ۴۱ ساله خود مسیر خودکفایی، پویایی و اسلامیت را به خوبی گذرانده است و از ان ها نمره قبولی دارد.
توکل، عزم، اراده و توجه به نیاز بازار آنقدر اهمیت دارد که می تواند یک واردکننده قطعات خودرو را به بزرگترین تولیدکننده لنت ترمز خاورمیانه تبدیل کند.
«در مقابل آنچه او سرمنشأ آن شد و برای کشور بلکه برای منطقه به وجود آورد، در مقابل او من تعظیم میکنم.» این عبارات رهبر انقلاب اسلامی درباره ی شهید حاج قاسم سلیمانی عظمت تحول رُخ داده بر اثر شهادت این سردار را نمایان می کند.
کارنامه / سیمرغ . 149 9 بهمن 1398 20:43
موشک ماهواره بر سیمرغ با پیشران سوخت مایع از ترکیب 4 موتور 32 تنی تشکیل شده و قادر است ماهواره ‎هایی با وزن 100 کیلوگرم را در مدار تقریبی 500 کیلومتری زمین تزریق کند. این موشک دو مرحله ای دارای طول بیش از 25 متر، قطر مرحلۀ اول بیش از 2 متر و قطر مرحلۀ دوم بیش از 1 متر با وزن 87 تن است.
پیکر مطهر 19 شهید گمنام تازه تفحص شده با حضور پرشکوه مردم مومن و انقلابی هفت استان تشییع و به خاک سپرده شد.
همزمان با سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت زهرا (س) اجتماع عظیم فاطمیون در سراسر کشور برپا شد.
پایلوت فناوری و استحصال عناصر نادر خاکی و دیگر عناصر استراتژیک روز سه شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران مستقر در شهرک صنعتی تحقیقاتی کاوش استان البرز رونمایی شد.
وزیر نیرو: امروز در استان تهران ۲۷ طرح از ۱۳۲ طرح مهم صنعت آب و برق کشور افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 89294