Index
89423رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
عبارت مورد جستجو :
همیشه گفته اند که دین با انتخابات و با آزادی و با دموکراسی و با این چیزها مخالف است؛ حالا [چطور] ببینند که دین مظهر کامل یک مردم سالاری همه جانبه است که بعضی از خارجی ها هم اعتراف کردند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به خودکفایی در صنعت حمل و نقل ریلی اعلام کرد: در ۲ سال اخیر موفق شدیم قطعه هندریل ۸۲۲ پله برقی را توسط متخصصان داخلی بومی سازی کنیم به همین خاطر خرابی پله برقی ها در ایستگاه های خطوط مترو کاهش یافته است.
نشست بین المللی مبارزه با مواد مخدر با حضور رؤسا و مقامات ارشد پلیس ۵۷ کشور جهان و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی کشورمان در رم برگزار شد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مواد اولیه دارویی شدند که به واسطه این مواد، دارو و کیتهای تشخیص سرطان از جمله سرطان پروستات به تولید می رسند.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: با توجه به توانمندی امروز کشور و ظرفیت هایی که در کشور داریم مطمئن هستیم افق روشنی پیشِ روی کشور است و ما می توانیم بحران های ناشی از تحریم را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز پزشکی هسته ای خاورمیانه در تاریخ 30/6/1392 در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد به بهره برداری رسید. این بیمارستان از بهترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تشخیص و درمان سرطان برخوردار بوده و دارای هفت اتاق عمل فوق پیشرفته، 500 تخت بستری، تشخیص و رادیوتراپی هسته ای و سیستم هوشمند است.
مردم باحضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان وحدت ملی خودرا به نمایش گذاشتند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه از مثبت شدن رشد اقتصادی کشور براساس آمار های جهانی خبر داد.
اورهال (بازآمد سازی) فرآیندی بسیار پیچیده و دشوار است که تنها از عهده کشور سازنده هواپیما برمی آید.
مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: ۱۵ تولید کننده ماسک در کشور، روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار عدد ماسک تولید می کنند که پاسخگوی نیاز کشور است.
  • تعداد رکوردها : 89423