Index
89294رکورد در مدت زمان 2.355ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دشمن ملّت ایران محکوم به شکست است؛ علّت هم این است که دشمن ملّت ایران در راه باطل دارد حرکت میکند، در راه غلط دارد حرکت میکند.
دکتر سید عبدالباری، روزنامۀ هندی راشتریا ساهارا: علامه اقبال 75 سال پیش در رویا دیده بود، اگر تهران به ژنو جهان شرقی تبدیل شود، ممکن است سرنوشت کرۀ ارض تغییر پیدا کند. وی هشدار داده بود در این دنیا هیچ ملتی بدون مبارزه ظهور نمیکند، کسی که ضرب کلیمی ندارد، در واقع هنری ندارد. ظاهراً این رویا به زودی به واقعیت تبدیل خواهد شد. 28/2/1386
معاون سازمان دامپزشکی : ۹۵ درصد دارو های دام و طیور و ۴۰ درصد واکسن طیور در کشور تولید می شود.
فرمانده نیروی هوایی ارتش، انقلاب اسلامی را شگفت انگیز ترین پدیده تاریخ معاصر توصیف کرد.
همزمان با دهه مبارک فجر نیروگاه خورشیدی ۲۲۰ کیلووات اسفراین که بخش خصوصی برای ساخت آن ۱۵ میلیارد ریال هزینه کرده است، روز جمعه به بهره برداری رسید.
رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با حضور در مراسم جشن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آن را نقطه عطفی در تاریخ دانست.
وزیر نیرو با بیان این که پس از پیروزی انقلاب اسلامی ظرفیت تولید برق ۱۲ برابر شده است گفت: تعرفه های آب و برق براساس قانون سالانه باید ۷ درصد افزایش یابد که همین روند برای سال آینده ادامه خواهد یافت.
آیت الله کاشانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران: ۲۲ بهمن به نوعی اهداف انبیاء و اولیا را در تاریخ بشریت تحقق بخشیده است.
فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران گفت: ما امروز با تمامی کدها و فرکانس های گلوبال هاوک آشنایی پیدا کرده ایم. یعنی نه اینکه در فاصله صد کیلومتری بتوانیم آن را رهگیری کنیم بلکه از همین تهران قادر هستیم تا فاصله چند هزار کیلومتری این پهپاد را بی اثر کنیم.
معاون وزیر بهداشت: ایران در بسیاری از شاخص های پزشکی در دنیا جزو کشور های پیشرفته است به نحوی که در پزشکی رتبه ۱۵ و در داروسازی رتبه ۷ دنیا را دارد.
  • تعداد رکوردها : 89294