Index
89339رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دبیر اجرایی هجدهمین کنگره بین المللی انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران با اشاره به اینکه دستگاه تولید گایدهای جراحی فک، دهان، صورت و پرینترهای سه بعدی در ایران ساخته شده، گفت: ایران در زمینه اعمال جراحی فک و صورت و تولید دستگاه های مرتبط با آن پیشرفت خوبی داشته است.
نمایشگاه نقاشی و فستیوال هنر امارات از چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه میزبان ۶ هنرمند ایرانی است.
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: یکی از دستاوردهای امسال موسسه رازی اخذ پروانه تولید واکسن آبله قناری است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به توانمندی نیروهای مسلح در تهیه و تولید تجهیزات دفاعی گفت: ۹۰ درصد از تجهیزات دفاعی ما داخلی است و این یک افتخار بزرگ است.
هر کس اسلام را دوست دارد، انقلاب را دوست دارد، نظام را دوست دارد، ایران را دوست دارد باید در انتخابات شرکت کند.
رئیس جمهور پیشرفت های علمی و نوآوری های مهم کشور بعد از انقلاب اسلامی را از افتخارات ملت ایران برشمرد.
رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به اینکه در تولید تخم مرغ به مرز یک میلیون تن رسیده ایم،گفت: بیش از ۱۶۰۰ واحد مرغ تخم گذار در کشور فعالیت می کند.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما مبتنی بر اراده و رای مردم است، گفت: از افتخارات این نظام این است که خواست، حضور و رای مردم جزء محورهای اساسی حرکت در نظام است.
نرگس آبیار جایزه بخش بین الملل جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام در پاکستان را دریافت می کند.
خبرگزاری آسوشیتدپرس: نباید توان علمی ایران را دست کم گرفت. آنها اخیرا از تولید هواپیماهای بدون سرنشین، ارسال موجود زنده به فضا و ساخت تونل هوای فوق صوت خبر دادند. هر یک از این رویدادها می تواند به مثابۀ مشتی به تحریم های غرب به حساب آید. پیام تهران این است که تحریم ها نمی تواند پیشرفت های فنی و علمی ما را متوقف کند. 24/11/1391
  • تعداد رکوردها : 89339