Index
89737رکورد در مدت زمان 2.464ثانیه
عبارت مورد جستجو :
خاخام ارشد یهودیان ایران: امنیت یهودیانی که در ایران زندگی می کنند بسیار عالی است و بر خلاف اروپا نیازی به حضور نیروهای امنیتی برای حفاظت از مدارس و عبادتگاه های یهودیان وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: دستاوردهای دستگاه قضایی استان باید با استفاده از ابزارهای نوین و به صورت هنرمندانه برای مردم تبیین شود.
عضو هیات علمی بخش تحقیقاتی فیزیولوژی مولکولی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و مجری پروژه گفت:با دستیابی محققان پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی به پروتکل تکثیر و بلوغ پداژه ۲ رقم تجاری گلایول، زمینه بی نیازی کشور از واردات پداژه ​های این گیاه زینتی محبوب فراهم شد
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که برای نخستین بار در کشور ، نمونه برداری مغز استخوان بدون درد با بیهوشی و کمک سونوگرافی در این استان انجام شد.
با موافقت «حاج قاسم سلیمانی» آتشی که سال ها زیر خاکستر بود، در سینه رزمندگان افغانستانی دوباره برافروخته شد و مدتی بعد، پیشنهاد تاسیس یک یگان مستقل از داوطلبان افغانستانی جهت حضور در جنگ سوریه، از سوی «علیرضا توسلی» مطرح گردید.
دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برای نخستین بار در کشور موفق به طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی شدند.
یک شرکت دانش بنیان با کشت بافت محصولاتی را به تولید رسانده که توانسته به کشورهای خارجی هم صادرات داشنه باشد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر توانستند پارچه کیسه هوا را داخلی سازی کنند و نیاز شرکتها را مرتفع سازند.
رئیس کل بانک مرکزی از مثبت شدن رشد اقتصاد بدون نفت کشور در سال گذشته خبر داد.
معاون پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستیابی به مقیاس ۵.۳ پتافلاپس و قرار گرفتن در میان ۱۰۰ ابررایانه قوی دنیا را از جمله اهداف بلندمدت ساخت سوپرکامپیوتر «سیمرغ» عنوان کرد.
  • تعداد رکوردها : 89737