Index
89117رکورد در مدت زمان 3.213ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با ورود هواپیمای حامل شهدای مقاومت به مشهد، مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مشهد در حال برگزاری است.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: سربازان ولایت در سپاه خواهند گذاشت پرچم غیرت و عزتی که شهید سلیمانی برافراشت بر زمین بیفتد.
علمای اهل سنت جنوب بلوچستان شهادت سردار بزرگ اسلام را خدمت مقام معظم رهبری، جبهه مقاومت اسلامی، سبز پوشان سرخ اندیش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هموطنان عزیز تبریک و تسلیت گفته و اعلام کردند: سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده خداجو و مخلص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مالک اشتر زمان، سرداری فداکار نه تنها برای ایران بلکه جهان اسلام و فخر مسلمانان بود و امنیت و آرامش پایدار و انسجام و وحدت اسلامی را در کشورهای مختلف فریاد می زد.
حسن سامب، سردبیر روزنامه lomotin سنگال: مفهوم شهید بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بر زبانها افتاد و ملتها بعد از جنگ ایران و عراق، فهمیدند که معنای شهید با قهرمان فرق میکند. قهرمان کسی است که در جنگ یا مبارزهای حضور مییابد و این کار را برای مردم انجام میدهد ولی شهید کسی است که در راه خدا جانش را فدا میکند. 14/1/1390
شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» و ترور او به دست نیروهای آمریکایی، موجی از سوگواری و همدلی را در ایران برانگیخت؛ موجی که خیلی ها می گویند موجب همبستگیِ بیش از پیش ایرانیان در برابر دشمنی خواهدشد که اکنون از تمامی خطوط قرمز گذشته است.
تحلیلگران اندیشکده آمریکایی «بروکینگز» می گویند دولت «دونالد ترامپ» با درک نادرست از جایگاه و نفوذ سردار «قاسم سلیمانی» دست به اقدامی زد که برای مدیریت آن هیچ راهبرد مشخصی ندارد و پیامد آن ممکن است فرار ایالات متحده از منطقه یا تشدید تنش ها باشد.
مردم خوزستان در حالی امروز پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی را روی شانه های خود تشییع می کنند که سردار از محبوبیتی بی نظیر در میان مردم خوزستان برخوردار بود.
مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور هزاران نفر از مردم سراسر خوزستان در اهواز آغاز شد.
در پی ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید سلیمانی، ایران اسلامی یکپارچه سیاهپوش عزای این فقدان شد.
رهبر انقلاب با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی مقام را تبریک و تسلیت گفتند.
  • تعداد رکوردها : 89117