Index
89434رکورد در مدت زمان 2.449ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نیروی هوایی ارتش در محل سازمان تحقیقات و خودکفایی این نیرو رونمایی شد.
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت: برنامه پویش ملی مبارزه با کرونا در ایران اقدامی بسیار بزرگ است.
با وجود نگرانیها از فراگیری ویروس کرونا و توقف فعالیت برخی مرزهای کشورمان با همسایگان تجارت خارجی کشور همچنان ادامه دارد و صادرات سه برابر واردات از لحاظ وزنی انجام شده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: پیشتازی جهانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نبرد ویروس کرونا، عزت ملی کشور را در تراز انتظار حضرت امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی) و مردم عزیز قرار داد.
رییس کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا: با ترکیب سه دارو موجود موفق شدیم تا ضایعه ناشی از ویروس کرونا در ریه را با سرعت بیشتری بهبود دهیم و مدت بستری بیماران را به چهار روز کاهش دهیم.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غربالگری ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در طرح غربالگری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
مجری طرح سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گفت: اکنون پیشرفت عملیاتی ما بیش از ۱۷۵ هزار هکتار در برنامه بوده و توانستیم پروژه را تا ۲۴۰ هزار هکتار افزایش دهیم که از این میزان ۱۱۰ هزار هکتار اجرا شده است.
مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه از افزایش ظرفیت و فرآوری محصولات خام کشاورزی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: امسال ۳۲۶ هزار تن به ظرفیت جذب و فرآوری محصولات خام کشاورزی در استان افزوده شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارزیابی و غربالگری ۱۴ میلیون نفر در طرح بیماریابی و غربالگری ویروس کرونا در کشور خبر داد.
رزمایش لبیک یا خامنه ای به منظور ضدعفونی، پیشگیری و پایش سلامت هم وطنان در محل عوارضی قم- تهران آغاز شد.
  • تعداد رکوردها : 89434