Index
89339رکورد در مدت زمان 3.634ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تیم دانشجویی هوافضای دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات جهانی «ریز پرنده های بدون سرنشین» که به میزبانی کشور آلمان در تاریخ 15/4/1391 با حضور کشورهای مختلف جهان برگزار شد، در بخش Outdoor Flight Dynamics مقام اول، در بخش Outdoor Flight Autonomy مقام دوم و به طور کلی عنوان اول جهان را در بخش Outdoor به خود اختصاص داد.
با افتتاح مرکز ید درمانی، بیماران یزدی برای درمان، نیازی به مراجعه به استان های دیگر ندارند.
یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توانست دستگاه سختی سنج میکروهاردنس را که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد، تولید کند.
رییس جمهوری با بیان اینکه در جمهوری اسلامی گام های موثر و خوبی برای حقوق زنان برداشته شده است، گفت: یکی از ثمرات انقلاب اسلامی بازکردن فضا برای فعالیت خانم ها بوده است.
دبیرستاد توسعه فناوری های سلول بنیادی معاونت علمی از راه اندازی ۲ مرکز جامع سلول بنیادی در کشور خبر داد وگفت: این مراکز باهدف گردهمایی شرکتهای نوپا و تولید محصولات بر پایه دانش شکل می گیرند.
یک هزار و ۴۰۸ پروژه عمرانی عرصه محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
محمد حاج محمود می گوید: به اعتقاد من اگر جمهوری اسلامی ایران و حاج قاسم نبودند بغداد و دمشق اکنون در اشغال داعش بود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی: تاب آوری ملت ایران در برابر فشارهای غول وحشی آمریکا که ناظران جهانی را به حیرت واداشته است به برکت همین معارف است.
معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه درایام الله دهه فجر امید به تولید و اشتغال درصنعت فولاد به ثمر نشست، گفت: شرکت فولاد هیربد با ۶۰۰ نفر کارگر که در آستانه تعطیلی بود راه اندازی شد.
اگر بخواهم از برادر عزیزی سخن بگویم که بسیار دوستش داشتم، در قلبم جایگاه خاصی داشت و بسیار هم دل بودیم و به او بسیار اطمینان داشتم و به او بسیار پناه می بردم، او حاج قاسم سلیمانی بود.
  • تعداد رکوردها : 89339