Index
89339رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وصیتنامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی: بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص).
عملیات «مطلع الفجر» در تاریخ 20/9/1360 با رمز «یا مهدی (عج) ادرکنی» در منطقه عمومی کرمانشاه، منطقه عملیاتی گیلانغرب و شیاکوه توسط واحدهای مشترک انجام شد. وارد شدن به جبهه دشمن و ضربه زدن به نیروهای آن و آزادسازی ارتفاعات منطقه نبرد از اهداف این عملیات بود.
در مسیر ۳۲ کیلومتری قطعه یک آزاد راه تهران _ شمال، با فرض تردد روزانه ۳۰ هزار خودرو، سالانه ۸۶ میلیون لیتر بنزین صرفه جویی می شود.
۹پروژه آب و فاضلاب قم با اعتبار ۴۴ میلیارد تومان روز چهارشنبه طی آیینی با حضور بهرام سرمست استاندار قم بهره برداری رسید.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته با طراحی و تولید سیستم های تله متری و اتوماسیون صنعتی علاوه بر اشتغال زایی برای کشور از واردات این قبیل تجهیزات جلوگیری کند.
گروه جبهه اروپایی سوریه که یک گروه ایتالیایی هستند در اقدامی جالب عکس های شهید سردار سلیمانی را در شهرهای مختلف ایتالیا منتشر کردند.
خانواده شهید ابومهدی المهندس با صدور بیانیه ای به مناسبت چهلمین روز شهادت فرماندهان مقاومت، بر آمادگی خود برای تکمیل کردن مسیر مقاومت تأکید کردند.
سازمان فضایی در اطلاعیه ای با توصیف فرآیند پرتاب ماهواره ظفر ۱ اعلام کرد: با توجه به تحقیقاتی بودن فرآیند پرتاب و تحقق بیش از ۹۵ درصد از اهداف طرح ریزی شده، لذا فرآیند پرتاب موفق بوده است.
مشاور رسانه ای نخست وزیر پاکستان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: آرمان های انقلاب است که سد راه نفوذ دشمنان در کشورهای اسلامی شده و مانع موفقیت آنها است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: کلیه موشک های ما که به آن افتخار می کنیم و یک مؤلفه مهم قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران است، با سر جنگی متعارف استفاده می شود.
  • تعداد رکوردها : 89339