Index
89117رکورد در مدت زمان 2.652ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس جمهور خط تولید خودروی تجاری سنگین با نام اصیل ایرانی «چاپار» را در کیلومتر ۳۰ اردبیل به مشگین شهر افتتاح کرد.
نانوکیت های تشخیص سریع استامینوفن و مورفین با ویژگی های منحصر به فرد برای نخستین بار در دنیا در دانشگاه صنعتی قوچان صورت گرفت.
وزیر نیرو با اشاره به افتتاح ۹۰ پروژه در حوزه آب و برق در کشور با اعتبار هفت هزار و ۹۲۰ میلیارد تومان در این دولت گفت: ۲۹ پروژه نیز در این زمینه با سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان کلنگ زنی شده است.
با حضور فرمانده کل سپاه ۲ هزار و ۶۴۰ پروژه محرومیت زدایی و مردم یاری در استان خوزستان افتتاح شد.
ما معتقدیم که خدا با ما است و پیروزی نیز متعلق به ملت ایران است. همچنین معتقدیم فردای این کشور بمراتب بهتر از امروز خواهد بود، همان گونه که امروز کشور بهتر از دیروز است.
امام خمینی (ره): ملت شریف ایران توجه داشته باشید که کاری که شما مردان و زنان انجام داده‎اید آنقدر گرانبها و پر قیمت است که اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود و دوباره با فکر و تلاش فرزندان عزیز شما ساخته گردد، نه تنها ضرری نکرده‎اید، که سود زیستن در کنار اولیاءاللّه ‎را برده‎اید. 6/5/1366
قطار برقی کرج - هشتگرد با هزار میلیارد تومان هزینه با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
آزمایشگاه مرکزی برکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان کارون روز سه شنبه با حضور محمد مخبر دزفولی رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و جمعی از مسئولان استانی راه اندازی شد.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر گفت: سیاه نمایی و زیرسوال بردن خدمات نظام در تبلیغات انتخاباتی جرم و کاری غیراخلاقی است.
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه صادرات ایران گفت: ۳۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار انواع کالا تا پایان آذرماه امسال از کشور به نقاط مختلف جهان صادر شد.
  • تعداد رکوردها : 89117