Index
89135رکورد در مدت زمان 2.839ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کارنامه / نما . 145 1 بهمن 1398 23:23
پروژۀ ساخت میکروسکوپ های تونلی روبشی stm در سال 1383 توسط دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه تهران آغاز شد و در تاریخ 29/2/1386 از اولین نمونۀ ساخت داخل آن با نام تجاری «نما» رونمایی گردید. با تولید این میکروسکوپ، ایران به جمع 5 کشور دارندۀ فناوری ساخت آن در جهان پیوست.
بهره برداری همزمان از ۴ هزار و ۲۹۷ طرح توسعه ای در صنعت برق کشور با حضور وزیر نیرو در همدان آغاز شد.
جوانان لارستانی موفق به بومی سازی یکی از پرکاربردترین قطعات صنایع هوایی در لارستان شدند.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو: صادرات فولاد در دوره تحریم افزایش داشته است طوری که توانستیم ۱۰ میلیون تن فولاد به دنیا صادر کنیم.
با تزریق موفق ماهواره ظفر امید می رود علاوه بر جهش برنامه فضایی کشور در بخش ماهواره ها از ماهواره های آزمایشی و بستر فناوری با عمر کمتر از ۳ ماه به ماهواره کاربردی مقدماتی با عمر ۱.۵ سال برسد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اعلام کرد: در سال جاری ۲ هزار و ۵۳۳ طرح به ارزش ۹۴۰ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال توسط این شرکت اجرا و بهره برداری شده است.
ایران خودرو در دی ماه امسال موفق به تولید بیش از ۵۰ هزار دستگاه خودروی سواری و وانت شد که نسبت به دی ماه پارسال بیش از دو برابر رشد را نشان می دهد.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب نام گذاری جایزه جهانی ایثار که از سوی سردار سلیمانی پیشنهاد شده بود، به نام این سردار شهید در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
تیم دانش آموزی المپیاد زیست شناسی ایران، در پانزدهمین المپیاد جهانی زیست شناسی (1383) که با شرکت 160 دانشآموز از 40 کشور جهان در کشور استرالیا برگزار شد، موفق به کسب 1 مدال نقره و 2 مدال برنز گردید. ایران مقام هشتم جهان را در این مسابقات به خود اختصاص داد.
عین الاسد به عنوان مهمترین پایگاه ارتش آمریکا در عراق، در زمان حمله موشکی ایران، محل نگهداری و عملیات بسیاری از تجهیزات ازجمله انواع بالگردها، پهپادها، هواپیماها و ... بود که با گذشت چند روز، هنوز آمار دقیقی از میزان خسارت به آنها منتشر نشده است.
  • تعداد رکوردها : 89135