Index
89433رکورد در مدت زمان 2.418ثانیه
عبارت مورد جستجو :
زهرا نجفی؛ پرستار بیمارستان قائم(عج) اسدآباد مانند بسیاری از پرستاران و پزشکان این روزها مرتب بر بالین بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا حاضر می شود تا سهم خود در عاشقی و انسان دوستی را نشان دهد، او خود را از دیدار خانواده اش محروم کرده تا مبادا آنها به این بیماری مبتلا شوند.
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با اشاره بر اهمیت اعتماد و همدلی میان مردم و دولت گفت: در مقابله با ویروس کرونا ایجاد شفافیت و افزایش اعتماد عمومی و احتمالات، سیاست ها و برنامه ریزی ها بسیار حائز اهمیت است.
با تلاش شرکت صنعتی ـ دریایی صدرای بوشهر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سکوی ۱۳C آخرین سکوی فاز۱۳ میدان گازی پارس جنوبی در خلیج فارس نصب شد.
نخستین شتابدهنده علوم و فناوری های شناختی COGNOTECH با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا زیست بومی قدرتمند از شرکت های دانش بنیان استارتاپ های این حوزه، نوآوران و محققان ایجاد شود.
به منظور تامین بخشی از مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی، یک واحد تولید مواد بهداشتی با نام شهرزاد طلایی در شهرستان بهاباد یزد راه اندازی شد .
گام(فاز) اول طرح آبرسانی به ناحیه صنعتی شهر خور، روز چهارشنبه به بهره برداری رسید.
ملت ایران ارزش این فداکاری ها را می داند و با دیدۀ تکریم و احترام به فرزندان سفید پوش خویش می نگرد و از صمیم دل قدردان زحماتشان بوده و به آنها افتخار می کند.
به دنبال اعلام اخباری مبنی بر دستیابی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به داروی کرونا، عده ای کلاهبردار در فضای مجازی با ادعای ارتباط با این دانشگاه، اقدام به فروش داروی جعلی می کنند.
این بیماری، یک بیماری فراگیر است، تقریباً دامنه آن همه استان های ما را فرا گرفته و به یک معنا یک بیماری جهان گیر است.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته تولید دستگاه ها اکسیژن ساز است که قبلا در انحصار آمریکا بوده ولی امروز توسط شرکت های دانش بنیان بومی سازی شده است.
  • تعداد رکوردها : 89433