Index
89963رکورد در مدت زمان 29.68ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یکی هم قدرت دیپلماسی است این که ما قادریم در سازمان ملل رو به روی آمریکا بایستیم و مقابله کنیم و موفقیت بدست آوریم.
سه طرح ملی در حوزه صنعت و معدن در استان های یزد، فارس و کردستان با حضور رییس جمهوری و در سومین روز از هفته دولت افتتاح شد.
رییس سازمان شیلات ایران گفت: تولیدات شیلاتی کشور در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ برابر رشد یافته است که روند شتابنده ای را در حوزه آبزی پروری نشان می دهد.
مدیرعامل شرکت نفت وگاز اروندان گفت: تحریمْ تأمین بسیاری از قطعات را با مشکل روبه رو ساخته بود که با تکیه بر توان متخصصین داخلی توانستیم بسیاری از این قطعات را در داخل تولید کنیم.
با حضور وزیر جهاد کشاورزی زنجیره تولید بزرگترین کارخانه فرآورده های لبنی در استان گلستان تکمیل شد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اولین موتور سبک توربوفن ایرانی را برای بکارگیری در هواپیماهای بدون سرنشین ساخت داخل رونمایی کرد.
کار ساخت بدنه بالگرد صبا شروع و بدنه ساخته شد اما در حوزه متعلقات موتور و ملخ، از یک بالگرد ایتالیایی استفاده و در نهایت بالگرد صبا ساخته شد و پرواز کرد.
شبکه گازی که امروز در ایران شاهد هستیم در دنیا بی نظیر است یعنی همه روستاها و شهرها تقریبا ۹۵ درصد از گاز استفاده می کنند شهرها همه استفاده می کنند.
وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در هفته دولت ۱۷۵ طرح نیمه تمام ورزشی را افتتاح می کنند. این طرح ها شامل ورزشگاه ها، سالن های ورزشی و استخر است.
نیروگاه سیکل ترکیبی غرب کارون، تامین کننده برق چند میدان نفتی خوزستان روز دوشنبه با دستور رییس جمهوری و به مناسبت هفته دولت، به طور رسمی از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 89963