Index
89867رکورد در مدت زمان 2.714ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به دستور رئیس جمهور بزرگ ترین تولیدکننده متانول جهان در استان بوشهر به ظرفیت تولید روزانه ۷ هزار تن متانول با گرید AA افتتاح شد.
با حضور مدیرعامل راه آهن، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و رییس اورژانس، نخستین مرکز اورژانس ریلی کشور افتتاح شد.
مشاور وزیر نفت پروژه انتقال نفت خام گوره به جاسک را یکی از پروژه های حیاتی و استراتژیک برای کشور دانست و گفت: ۹۰ درصد تجهیزات این پروژه بومی سازی شد.
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سرمایه گذاری دولت در بخش آب کشاورزی بی سابقه است، گفت: دولت از محل صندوق توسعه ملی ۱۲ میلیارد دلار در بخش آب سرمایه گذاری کردند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، از احیا و راه اندازی مجدد ۴۳۲ واحد صنعتی از ابتدای سال ۹۹ تاکنون خبر داد.
نخستین مدرسه نوآوری کشور امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یزد افتتاح شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان غذا و دارو در این کمیسیون، گفت: ٩٧ درصد داروی مورد نیاز در داخل کشور تولید می شود اما غربی ها در تامین داروهای خاص کارشکنی می کنند.
«بزرگ ترین مشکل آمریکا در ایران حضور یک «ابرحریف» به نام آیت الله خامنه ای است که نقشه راه را می شناسد و مردم به او اعتماد آمیخته با اعتقاد دارند».
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شازند گفت: بیش از ۲ هزار قطعه صنعتی با طراحی واحد پژوهش و فناوری این مجتمع بومی سازی شد.
کارخانه سیلیس فرآور جام فعالیت رسمی خود را در فضایی به مساحت پنج هکتار در شهرک صنعتی تربت جام با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز کرد.
  • تعداد رکوردها : 89867