Index
90194رکورد در مدت زمان 2.299ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بیمارستان ۱۵۴ تختخوابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تویسرکان، طی آیینی همزمان با چندین طرح و پروژه ملی بهداشتی و درمانی سراسر کشور با فرمان رییس جمهوری در یک ارتباط زنده تصویری (ویدئو کنفرانس) به بهره برداری رسید.
بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر امروز در ارتباط زنده تصویری با رئیس جمهور در بوشهر به بهره برداری رسید.
امروز جوانان ما در سایه پهنای باندی که به وجود آوردیم می توانند دارای شغل های مختلف و در مسیر اقتصاد دیجیتالی حرکت کنند. پهنای باند در این دولت 35 برابر شده است و تعداد افراد شاغل در فضای مجازی به 500 هزار نفر رسیده است
امروز جشن ۲۲ بهمن است، جشنی برای همه که مهمان و میزبان ندارد و برای همه ماست، مردم غیور ایران زمین را حتی ویروس منحوس کرونا هم از پای نینداخت و با تغییر در نوع حضور باز هم در صحنه درخشیدند و شکوه ایران را در گوش زمان فریاد زدند.
پیش از انقلاب 30 محصول دفاعی در کشور تولید می شد که امروز به برکت انقلاب و با تلاش دانشمندان داخلی این رقم به 800 محصول افزایش یافته است.
۳۱طرح اشتغال روستایی در قالب گلخانه های مقیاس کوچک لیموترش عصر امروز دوشنبه با دستور ویدیوکنفرانسی رییس جمهوری در روستای « خرماکلا » شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.
چهلمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا (سه شنبه) ۶ طرح را در قالب هشت پروژه بزرگ صنعت آب و برق با اعتبار ۳۹ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان برای استان های فارس و اردبیل به ارمغان خواهد آورد.
در نهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر در آیینی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور فاز نخست مینی پالایشگاه پلدختر افتتاح شد.
با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳۴۰ فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی امروز به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.
وزیر نیرو با اشاره به سرمایه گذاری های خوب انجام شده در بخش انرژی الکتریکی کشور، گفت: ظرفیت نیروگاهی در زمان حاضر نسبت به سال های پیش از انقلاب رشد ۱۲ برابری داشته است.
  • تعداد رکوردها : 90194