Index
88891رکورد در مدت زمان 2.402ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جمهوری اسلامی ایران که روزی تجهیزات مختلفی را ساخته، امروز توانسته دانش بالای تولید تسلیحات لیزری را بدست آورد.
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاه تحریک نوری مغز شدند که برای کاهش افسردگی، بهبود خلق و خو و... به صورت شخصی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسی در دنیا فکر نمی کرد بتوانیم ظرف ۴۸ ساعت آشوب ها را در ایران جمع کنیم.
داداجان عطاء الله یف روزنامه نگار تبعیدی تاجیکی: ما تنها با بازگشت به دبیره پارسی پیوند معنوی و فرهنگی با ایران بزرگ، می توانیم بسبزیم وگرنه چون درخت پیری در رهگذر بادها و طوفان ها خزان خواهیم شد و یا چون رود کوچکی خشک خواهیم گشت اگر به دریای بزرگ ایران نپیوندیم. «ایران جاویدان است و ما باید حتماً به جاویدان بپیوندیم». سنگ انداختن به سوی ایران، سنگ انداختن به سوی مادر خود، پدر خود و خانواده خود است. 17/12/1394
دبیر کمیته برون مرزی فدراسیون کاراته ایران گفت: کشور ما با درخشش در میدان های آسیایی و بین المللی کاراته در چند سال اخیر، به یکی از قطب های اصلی این رشته ورزشی تبدیل شده است.
تازه ترین نظام رتبه بندی بین المللی تایمز نشان می دهد ۳۱ دانشگاه ایرانی در چهار شاخه علمی علوم زیستی، علوم فیزیکی، روانشناسی و علوم بالینی و سلامت در جمع برترین های جهان قرار دارند.
در مرحله نهایی رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، سامانه پدافندی بومی ۱۵ خرداد علیه اهداف متخاصم در منطقه عمومی رزمایش اقدام بکارگیری شد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از صادرات ۲۲۰ میلیون دلاری کالای کشاورزی از گمرکات استان در ۷ ماهه اول سال ۹۸ خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۸ درصد افزایش دارد.
نخستین واحد تولید « پارافین کلره» در کشور در مجتمع کلرپارس آذربایجان شرقی راه اندازی شد.
معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: امسال بیش از ۱۰ هزار کلاس درس در کشور ساخته شده و تا پایان سال جاری نیز ساخت دو هزار کلاس درس دیگر به اتمام می رسد و به فضای آموزشی کشور افزوده می شود.
  • تعداد رکوردها : 88891