Index
90107رکورد در مدت زمان 2.314ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ذوب آهن اصفهان در راستای خودکفایی و بومی سازی و به دنبال تولید ریل های مورد نیاز راه آهن و مترو 10 آذرماه ، موفق به تولید انبوه ریل زبانه سوزن شد و با این موفقیت چشمگیر، ایران به جمع چهار تولید کننده ریل زبانه سوز در جهان پیوست.
محققان شرکت دانش بنیان با تولید نخستین کیت آزمایش درمان ناباروری در کشور موفق به کاهش هزینه درمان ناباروری برای خانواده های ایرانی شدند.
بزرگترین واحد صنعتی گاوداری در باغستان شهریار با استفاده از ۱۰ هزار راس گاو شیری و با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید
پنج نیروگاه خورشیدی و چهار پروژه خط توزیع برق در استان خوزستان روز پنجشنبه از طریق ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهوری افتتاح شد.
نخستین واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی مشهد با اعتبار ۳۴ هزار میلیارد ریال صبح امروز به صورت ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهوری و با حضور استاندار خراسان رضوی افتتاح شد.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته دستگاه ضدعفونی کننده uvc را طراحی و تولید کند که قادر به ضدعفونی انواع وسایل و خوراکی ها از ویروس کرونا در مدت دو دقیقه است.
دستاورد های جدید نیروی دریایی ارتش امروز در مراسمی با حضور رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده نیروی دریایی ارتش رونمایی شد.
ایران مهد هنر صنایع دستی است؛ هنرهای برتری که ریشه در فرهنگ غنی کشورمان دارند.
مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ گفت: با بهره برداری از واحد های تولیدی جدید، ایران به بزرگترین تولید کننده متانول جهان تبدیل می شود.
مشاور مسائل ارزی و تهاتر سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه صادرات غیرنفتی کشور در ماه های اخیر رشد جهشی داشته، گفت: ارزش صادرات غیرنفتی کشور از خردادماه تا آبان ماه سال جاری از رقم ۶.۳ میلیارد دلار به ۲۶.۷ میلیارد دلار افزایش داشته است.
  • تعداد رکوردها : 90107