Index
89733رکورد در مدت زمان 2.558ثانیه
عبارت مورد جستجو :
قصه کارخانه ای که در خط تولیدش اعضای مصنوعی بدن ساخته می شود و شنیدن ماجرای زندگی مؤسس کارخانه ای که آمریکایی ها از دهه هفتاد سایه اش را با تیر می زنند برای رقم زدن یک روز هیجان انگیز کافیست.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به ساخت و بومی سازی سنجشگر صنعتی چندمنظوره گاما G.G. ۱۰۴ با قابلیت اندازه گیری محتویات مخازن و تبدیل همزمان برای سنجش ارتفاع، چگالی، ضخامت، تناژ و سوییچ شد.
استاندار کرمانشاه گفت: به همت خیرین مدرسه ساز از نیمه دوم سال ۹۶ تاکنون ۹۰۰ کلاس درس با اعتبار ۱۲۲ میلیارد تومان در استان احداث شده است.
سد سیاهوی شهرستان سربیشه به عنوان دومین سد بزرگ خراسان جنوبی، امروز با حضور رضا اردکانیان به بهره برداری رسید.
نشریه آمریکایی فوربس: ایران به باشگاه نخبگان ناوگان زیر دریایی های بدون سرنشین که تا کنون در اختیار آمریکا و انگلیس قرار داشت، پیوست.
پیام رهبر انقلاب اسلامی: مجلس، نقطه ی امید مردم و نقطه ی اتّکاء مجریان، و به معنی حقیقی، در رأس امور کشور خواهد بود و چنین مجلسی در رساندن کشور به هدفهای والا، سهم بسزا خواهد داشت.
یک شرکت دانش بنیان کشورمان موفق به تولید یک ماده استراتژیک و کاربردی برای رفع نیاز صنایع گوناگون شده است؛ «زانتان» نام این ماده بیولوژیک است که از یک باکتری تولید می شود.
مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست سنّی حجت الاسلام سیدرضا تقوی و با حضور 268 تن از منتخبان ملت در صحن پارلمان برگزار شد.
یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت ربات پزشکی در کمتر از 50 روز شد.
مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا گفت: بزرگترین نیروگاه لرستان در خرم آباد همزمان با سفر رییس بنیاد مستضعفان کشور افتتاح و به بهره برداری می رسد.
  • تعداد رکوردها : 89733