Index
89867رکورد در مدت زمان 10.53ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آنجا برایم کششی داشت که دوست داشتم بمانم. عین خاطراتی بود که از زنان یزدی در پشتیبانی جنگ شنیده و خوانده بودم. همیشه دلم می ­خواست آن فضاهایی که در ذهنم تجسم می ­کردم، تجربه کنم. شاید این رویا تحقق یافته بود، در دل همان خاطرات و با همان کیفیت، ولی در سال ۹۹، نه دهه ۶۰…
۴۳ پروژه ساخت و سازی و ساز و کاری، امروز در دهمین هفته از پویش آب برق ایران افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
تولید شمش فولادی از سوی شرکت های بزرگ و واحدهای وابسته به ایمیدرو در سه ماهه نخست امسال با رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به پنج میلیون و ۷۰۲ هزار و ۶۰۴ تن رسید.
یک مقام مسئول گفت: بخش دیگر از قطعات کلیدی و حساس توربین ­های گازی توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در راستای حمایت از ساخت داخل و همکاری شرکت­ های دانش بنیان داخلی بومی سازی شد.
پروژه دام پروری صنعتی ۳۰۰۰ رأسی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، در استان مرکزی به بهره برداری رسید.
آیین رونمایی از شبیه ساز هواپیمای ترابری «ایلیوشین» با حضور جانشین فرمانده کل ارتش برگزار شد.
با رونمایی از گرید چادر مشکی در پتروشیمی شهید تندگویان، ایران در تولید مواد اولیه چادر مشکی به خود کفایی رسید.
جمهوری اسلامی همچون گذشته به حکم وظیفه ی دینی و انسانی و مبتنی بر اصول ارزشی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و همچنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.
سازمان غیرانتفاعی اتاق بین المللی جوانان، اسامی ۱۰ جوان ممتاز جهان در سال ۲۰۲۰ را اعلام کرد و امسال نام وحید رجبلو، مدیرعامل استارت آپ توانیتو نیز در میان این اسامی دیده می شود.
مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا گفت: برای تعمیر دکل های حفاری شناور نیازی به خارج از کشور نداریم.
  • تعداد رکوردها : 89867