Index
90192رکورد در مدت زمان 12.72ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان هرمزگان، از خط انتقال نفت گوره به جاسک به عنوان بزرگترین خط انتقال نفت خاورمیانه بازدید کرد و جزئیاتی از مشارکت بنیاد مستضعفان در احداث این خط انتقال را تشریح کرد.
در نشستی از راه دور، با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نخستین دستگاه لاپارسکوپی (جراحی غیر تهاجمی) تولید شده در یکی از شرکت های دانش بنیان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رونمایی شد و تولید انبوه این دستگاه مورد حمایت وزیر بهداشت قرار گرفت.
نبوغ و توانمندی داروسازان داخلی بار دیگر شکوفا شد و ایران توانست پس از کشورهای آمریکا، چین و هندوستان عنوان چهارمین تولیدکننده داروی رمدسیویر را به خود اختصاص دهد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: به حمدالله با کوشش و تلاش محققان، پژوهشگران و فناوران کشور ، هم اکنون رتبه پنجم پژوهش های کلیدی و همچنین رتبه دوم در رشد تولیدات علمی را در میان کشورهای جهان کسب کرده ایم.
افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز رقم خورد و 28 محقق این دانشگاه در لیست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.
مدیرعامل گروه تولید مپنا ژنراتور جدید تولید شده را کاملاً بومی و محصولی درجه یک درمقیاس جهانی عنوان کرد.
مرکز جامع ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الأعظم(عج) با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
۱۴ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال در سه استان فردا با حضور وزیر نیرو و در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: ۷۴ دانشگاه و موسسه تحقیقاتی ایران در میان یک درصد دانشگاه های برتر جهان که دارای بیشترین میزان اثرگذاری هستند، قرار گرفتند.
سرلشکر باقری نشان «درجه یک نصر» را به خانواده شهید فخری زاده اعطا کرد.
  • تعداد رکوردها : 90192