Index
90192رکورد در مدت زمان 8.586ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جانشین فرمانده کل سپاه: به رغم تمامی توطئه ها و فشار های همه جانبه دشمنان، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می رود.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: نخستین اسکله بارگیری و صادرات گاز مایع بندر خدماتی و صادراتی تمبک در پارس جنوبی به بهره برداری رسید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برد ۳۰۰۰کیلومتری پهپاد کمان۲۲ خبر داد.
سه خط لوله مهم انتقال فرآورده های نفتی کشور از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید.
جمهوری اسلامی در قضیه ی هسته ای نیز همانند سایر قضایا عقب نشینی نخواهد کرد و در مسیر آنچه که مصلحت و نیاز امروز و فردای کشور است، با قدرت پیش خواهد رفت.
نخستین آزمایشگاه تخصصی تست های مولکولی (PCR) کشور مجهز به تجهیزات تمام خودکار، با حمایت وزارت بهداشت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تهران افتتاح شد.
در زنجیره فولاد در بخش های مختلف موفقیت داریم و در حال کامل کردن این زنجیره هستیم. کل این زنجیره، زنجیره کاملی است و تقریبا هم تعادل دارد.
بزرگ ترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در مازندران افتتاح شد.
در پنجاه و یکمین برنامه پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، سه طرح در حوزه صنایع معدنی در استان های هرمزگان و کرمان و طرح پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان مازندران با دستور رئیس جمهوری و به صورت ویدیوکنفرانسی به بهره برداری رسید.
رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران گفت: رتبه علمی ایران در صنعت پلیمر در خاورمیانه رتبه اول و در جهان رتبه ۱۸ است، با این وجود این علم نمی تواند به خوبی با صنعت مرتبط شود.
  • تعداد رکوردها : 90192