Index
90192رکورد در مدت زمان 25.53ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دیدند بدنه ی ارتش تقریباً به طور مجموع به مردم پیوسته است؛ این شبیه معجزه بود، واقعاً یک کار معجزه آسا بود.
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: همزمان با دهه فجر امسال5 هزار و 811 پروژه در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: با افتتاح واحد البرز ناب آرش ۲.۵ درصد به ظرفیت شمش فولاد کشور افزوده شد و ظرفیت ایران در تولید شمش به ۴۰ میلیون تن رسید.
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان زنجان با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
رییس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش از انقلاب امید به زندگی در کشور ۵۴ تا ۵۷ سال بود که اکنون به یُمن انقلاب اسلامی و خدمات شایان بخش سلامت این رقم به ۷۶ تا ۷۸ سال رسیده است.
مرکز ملی یون درمانی ایران اعلام کرد: این مرکز به جدیدترین روش درمان سرطان با فناوری پروتون تراپی و کربن تراپی برای اولین بار در کشور و منطقه مجهز شده و جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفتمین کشور صاحب این تکنولوژی در جهان معرفی می شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک ناوشکن جدید به ناوگان این نیرو در بهمن ماه خبر داد و گفت: ناوشکن ایرانی تمام عیار و قدرتمند دنا در کنار سایر تسلیحات و تجهیرات که این سال ها تولید شده به نیروی دریایی ملحق می شود.
مدیرعامل بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از بهره برداری از ۴۰ هزار طرح اشتغال بانوان در این بنیاد خبر داد که ۱۲۰ هزار شغل را دربرمی گیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای: نگاه اسلام و جمهوری اسلامی به زن، نگاه تکریم و احترام است درحالی که نگاه رایج غرب، نگاه کالایی و ابزاری است.
رئیس قوه قضائیه استقلال را بزرگترین نعمت نظام جمهوری اسلامی دانست وگفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز مستقل ترین نظام در این کره خاکی است.
  • تعداد رکوردها : 90192