Index
89733رکورد در مدت زمان 2.215ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بهره برداری از سه طرح ملی سازه کنترلی بین چاه نیمه ۱ و ۳، احداث خروجی مستقل چاه نیمه شماره ۴ و طرح جامع ساماندهی و لایروبی رودخانه سیستان در حوزه پروژه های وزارت نیرو
وزیر نفت گفت: در تولید گاز در پارس جنوبی از قطر جلوتر هستیم و تولید روزانه ما از قطر جلوتر است.
رئیس جمهور با بیان اینکه بر اصل تغییرناپذیر «قدس پایتخت فلسطین» تاکید می کنم، گفت: استکبار جهانی با تحریم و جنگ اقتصادی قصد دلسرد کردن ما و ایجاد مانع در راه تحقق آرمان های الهی دارد.
رئیس قوه قضائیه گفت: آرمان دفاع از مظلومیت فلسطین، آرمانی جهانی است و البته که به دلیل وجود قبله اول مسلمین در قدس شریف، برای مسلمان از اهمیت بالاتری برخوردار است.
نخستین رصدخانه ایران با گنبدی به قطر هشت متر و مرکز علم نجوم استان مرکزی روز پنجشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی استان در تفرش بهره برداری شد.
خط تولید تلویزیون ایرانی با حضور سرپرست وزارت صمت به بهره برداری رسید.
دبیرکل حزب الله لبنان اقدام امام خمینی (ره) در نام گذاری روز قدس را اقدامی مبارک و میراث ایشان برای جهان اسلام دانست و گفت که ایران همواره به تعهدات خود در برابر فلسطین پایبند بوده است.
آذری جهرمی: با حضور آقای جهانگیری این هفته هزار و ۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت متصل شد.
«صابر الدقامسه» نویسنده و تحلیلگر سیاسی اردنی در یادداشتی ضمن انتقاد از پروژه ایران هراسی در برخی جوامع عربی نوشت: ایران امروز با وجود تحریم ها به یک قدرت اقتصادی و دژ علمی، صنعتی و نظامی تبدیل شده است.
«عبدالملک بدرالدین الحوثی» در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس، این روز را عاملی دانست که با اعلام امام خمینی (ره) امت اسلامی را متوجه مساله اول و مسئولیت اصلی خود یعنی قضیه فلسطین کرد.
  • تعداد رکوردها : 89733