Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 262396
تاریخ انتشار : 22 مهر 1398 10:57
تعداد بازدید : 116

سردار فدوی: آمریکایی ها جرأت شلیک یک تیر هم به سمت ایران ندارن

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن بر قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف و اذعان دارد گفت: دشمن جرأت شلیک حتی یک تیر به سمت ما را ندارد.

سردار علی فدوی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به پاسخ قاطع جمهوری اسلامی ایران در برابر هرگونه تعهد، تجاوز و یا ماجراجویی دشمن اظهار داشت: دشمنان ما از خبیث ترین افراد هستند که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بارها علیه این انقلاب و نظام سخن گفته و عمل کرده اند که البته این رفتارها و سخنان دشمنان خبیث ما همچنان ادامه دارد اما با این حال، قدرت جمهوری اسلامی ایران، عظمت و اقتدار نظام اسلامی ما به حدی رسیده که دشمن بر این قدرت و صلابت و اقتدار اعتراف و اذعان دارد.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به الگوی موفق برای همه آزادی خواهان دنیا و مسلمانان جهان تبدیل شده و این موضوعی است که سایرین نیز به آن اعتراف می کنند که این بیانگر عظمت و شکوه انقلاب اسلامی است.

فدوی ادامه داد: دشمنان بدانند که در برابر هر تعدی یا کوچکترین حرکتی علیه کشور  و انقلاب اسلامی، جوابی سخت، محکم و قاطع دریافت می کنند، این درحالی است که با گذشت بیش از 30 سال از پایان جنگ کشوری جرأت شلیک حتی یک گلوله و تیر به سمت ما را ندارد که نشان می دهد دشمن به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی به خوبی واقف است.

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی نقشی مهم در تفکر مردم دنیا داشته به طوری که چه در لبنان، چه در فلسطین و یمن، عراق و سوریه و هرجایی که ملت مسلمان، ملتی آزاده با اقتدای به جمهوری اسلامی حرکتی ضد استکبار و ظلم به راه انداخته دشمن در آن منطقه با شکست مواجه شده به طوری که حتی برای یک بار استکبار جهانی، آمریکا و شیاطین نمی توانند بگویند "اقدامی کرده ایم که با موفقیت مواجه شده است".

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی انقلاب اسلامی و دشمنان آن مهم است و در روایات نیز ذکر شده که "مؤمن همه چیز است و کافر هیچ چیز نیست" و زمانی که اوضاع این گونه است تنها باید از مسائل مثبت حرف به میان آورد و تبلیغ کرد.


سردار فدوی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :