Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 262863
تاریخ انتشار : 11 آبان 1398 22:5
تعداد بازدید : 111

جانشین فرمانده کل سپاه: مقتدرانه به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت می کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ارزشمندبودن اردوهای راهیان نور گفت: امروز به برکت خون شهدا مقتدرانه به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت می کنیم .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سردار دریادار پاسدار علی فدوی امروز در آئین سراسری اردوهای راهیان نور دانش آموزی کشور که در مرقد مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد با بیان اینکه کاروان های اعزامی راهیان نور جا پای رزمندگان دفاع مقدس گذاشته اند اظهار داشت: در حال حاضر اردوهای راهیان نور با رمز دفاع از ولایت و حفظ آرمان های انقلاب آغاز شده و حضور در این برنامه های ارزشمند فرصت بی نظیری است که باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: امروز نوبت دانش آموزان و جوانان است تا راه اسلام، قرآن و رزمندگان دفاع مقدس را ادامه دهند و این شیوه تربیتی مهم ترین وجه تربیتی برای دانش آموزان است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به حضور خیل عظیم رزمندگان به برکت اطاعت از فرمان امام(ره) در دهه 60 تصریح کرد: در دهه 60 رزمندگان به برکت اطاعت از فرمان امام و رهبر خود عمل واجبی را انجام دادند و خیر و برکت شامل آن ها شد و امروز با برکت و خیری که از آن زمان به جا مانده روند اقتدار را پیش می بریم.

وی با ابراز اینکه دانش آموزان متقاضی حضور در اردوی راهیان نور از هم سن وسالان نوجوانان اعزامی به جبهه هستند گفت: امروز شرکت در اردوی راهیان نورِ جوانانی که در آن دوره توفیق لبیک به امام را نیافتند ادامه همان لبیک گویی است.

سردار فدوی سپس با اظهار اینکه مناطق عملیاتی انسان را به تفکر وامی دارد اضافه کرد: زمانی که دلدادگان ولایت جان در راه خداوند فدا کردند و خون پاکشان بر زمین ریخت خاک جبهه های جنگ عرفانی و معنوی شد و حالا به برکت همان جان فشانی ها حضور در اردوی راهیان نور سبب تحول در انسان ها می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این مکان ها که بعدها به جبهه جنگ تبدیل شد، قبل از دوران دفاع مقدس، زمین و خاکی بی ارزش بودند و پس از آن که دلدادگان انقلاب اسلامی و حضرت امام(ره) در آنجا گام نهاده جان خود را فدا کردند وجه دیگری پیدا کرد.

وی با اشاره به ارزشمند بودن اردوهای راهیان نور گفت: امروز به برکت خون شهدا مقتدرانه به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت می کنیم .

سردار فدوی با اشاره به اعزام کاروان های دانش آموزان دختر نیز گفت: امام خمینی(ره) سه مرتبه در خصوص زنان تأکید به رهبری داشتند و فرمودند که زنان کشورمان رهبر هستند چرا که زنان در زمان انقلاب چند بار جلودار بودند و خط شکنی کرده و همواره نقش مهمی در انقلاب ایفا می کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دختران تبلور و تجلی حضرت زهرا(ع) هستند و اگر امروز نقش خود را کامل ایفا کنند می توانیم به سوی جامعه اسلامی پیش برویم و به تمدن نوین اسلامی دست پیدا کنیم.


سردار دریادار پاسدار علی فدوی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :