Index
89436رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارزیابی و غربالگری ۱۴ میلیون نفر در طرح بیماریابی و غربالگری ویروس کرونا در کشور خبر داد.
رزمایش لبیک یا خامنه ای به منظور ضدعفونی، پیشگیری و پایش سلامت هم وطنان در محل عوارضی قم- تهران آغاز شد.
رئیس قوه قضاییه گفت: دها کارخانه و کارگاه از رونق افتاده بودند یا در آستانه تعطیلی قرار داشتند اما با تلاش همکاران ما در دادسراها و دادگستری ها مشکلات آنهابرطرف شد و به چرخه تولید بازگشتند.
طبق آمار، کشور ایران بعد از چین با ۳۲.۹درصد بهبودیافته نسبت به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در رده دوم جهان قرار دارد.
بررسی آمارهای تجارت خارجی نشان می دهد در۱۱ماهه امسال ۷۸میلیارد دلار بوده که ۳۸میلیارد دلار آن به صادرات و حدود ۴۰میلیارد دلار آن به واردات اختصاص داشته است.
بیمارستان صحرایی شهید فاطمی نیروی دریایی سپاه، ساعتی قبل با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه و استاندار هرمزگان در بندرعباس مورد بهره برداری قرار گرفت.
سفیر بریتانیا در تهران در پیامی ویدیویی با بیان اینکه پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان ایران ماهرانه در تلاش برای مقابله با کرونا هستند، گفت: مطمئنم ایرانیان در این شرایط از یکدیگر حمایت می کنند تا با این ویروس مقابله شود.
رزمایش پیشگیری و پایش شیوع کرونا صبح امروز توسط قرارگاه پدافند زیستی ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان: ایستادن مقابل سلطه جویی آمریکا یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که مقابل آن ایستاد و گفت جایی برای ترس و سستی و خواری و شکست نیست. نه در حوزۀ سیاسی، نه در حوزۀ نظامی و حوزههای دیگر. سیطرۀ آمریکا بر ایران از بین رفت و این از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است. 19/11/1397
فرماندار ویژه مهاباد گفت: برای نخستین بار در آذربایجان غربی، کابین ضدعفونی کننده خودروها به همت یکی از خیران در یکی از محورهای ورودی پرتردد این شهرستان نصب و راه اندازی شد.
  • تعداد رکوردها : 89436