Index
90042رکورد در مدت زمان 5.023ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: در مجموع ۱۰۰ هزار واحد روستایی در استان داریم که بالغ بر ۶۷ هزار واحد مقام سازی شده است.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اردبیل گفت: دکتر نورالدین قدیمی، عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اردبیل در رشته مهندسی برق و قدرت، در میان یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
در ارتباط ویدیو کنفرانس با رئیس جمهور و با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور 150 هکتار از مزارع و زمین های کشاورزی روستای ملگ آباد در شهرستان ملکشاهی به بهره برداری رسید.
دو هزار و 500 کیلومتر آسفالت و بهسازی راه روستایی در سراسر کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از افتتاح ۳۸۸ طرح اشتغال زایی برای مددجویان روستایی زنجان خبر داد.
مدیرتعاون روستایی خوزستان گفت:۲۲۷ هزار هکتار از اراضی نوسازی شده طرح مقام معظم رهبری به تعاونی های تولیدی - روستایی خوزستان واگذار شد.
انتقال آب خلیج فارس نخستین بارقه های امید برای تأمین پایدار آب کرمانی ها که سال ها با خشک سالی دست به گریبان بوده اند را ایجاد کرده است.
اولین واحد سورتینگ میوه در شهرک صنعتی مشگین شهر مورد بهره برداری قرار گرفته و پروژه احداث سردخانه پیشرفته ۵ هزار تنی در کنار این واحد صنعتی کلنگ زنی شد.
ایران که در سالهای پیش واردکننده بنزین بوده، اکنون با تولید روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین، به صادرکننده فعال این فرآورده استراتژیک نفتی در منطقه و جهان تبدیل شده است.
سه شرکت دانش بنیان فعال در حوزه زیست فناوری با کمک متخصصان خود توانستند سه محصول شامل فرآورده مشتق از پلاسما (آلبومین و ایمونوگلوبین (IVIG))، واکسن ضد سرطان دهانه رحم و ماده اولیه دارویی سرترالین (داروی ضد افسردگی) را طراحی، تولید و به بازار عرضه کنند.
  • تعداد رکوردها : 90042