Index
89431رکورد در مدت زمان 2.418ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تیم دانش آموزی المپیاد نجوم ایران، در دهمین المپیاد جهانی نجوم (1384) که با شرکت 78 دانشآموز از 16 کشور جهان در کشور چین برگزار شد، موفق به کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 3 مدال برنز و 1 دیپلم افتخار گردید. ایران مقام چهارم جهان را در این مسابقات به خود اختصاص داد.
مدیرجهاد کشاورزی مهریز گفت: سالانه افزون بر ۱۲ میلیون اصله نهال پسته توسط ۹ نهالکار این شهرستان تولید و بین علاقه مندان توزیع می شود.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تولید کیت تشخیص قطعی کرونا در کشور با تلاش فناوران وزارت دفاع خبر داد.
مجری طرح توسعه گلخانه‎های وزارت جهاد کشاورزی گفت: سطح زیرکشت گلخانه های کشور از هشت هزار و ۸۰۰ هکتار در سال ۹۲ به حدود ۱۸ هزار هکتار رسیده است.
اکران طرح های فرهنگی و گرافیکی با عنوان «ایران قدردان شماست» با هدف قدردانی از زحمات پرستاران و پزشکان در سطح شهر تهران آغاز شد.
رهبر جریان حکمت ملی عراق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عراق در این سال ها، از شهدای حمله تروریستی آمریکا یاد کرد و گفت: شهید حاج ابومهدی المهندس و مهمان بزرگ عراق شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرماندهانی بودند که پیروزی را در عراق رقم زدند.
ان شاءالله که موفق باشید، کارتان بسیار باارزش است، هم ارزش جامعه ی پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده، هم مهمتر از این، ثواب الهی است که خدای متعال قطعاً به شما اجر خواهد داد و ثواب خواهد داد.
بهره برداری آزمایشی از زیرگذر گیشا در شمال غربی پایتخت صبح امروز چهارشنبه با حضور استاندار و شهردار تهران آغاز شد و انواع خودروها می توانند به صورت دو طرفه از آن استفاده کنند.
انجمن جهانی فولاد خبر داد: رشد تولید فولاد خام ایران بیش از 20 برابر رشد جهانی به ثبت رسید. بر این اساس طی ژانویه 2020 میلادی تولید فولاد خام ایران شاهد رشد 46.7 درصدی و تولید جهانی این محصول تنها 2.1 درصد افزایش یافت.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان گفت : بیش از ۲۰ میلیون بذر هیبرید خیار در سال ۹۸ در این واحد دانشگاهی تولید شد.
  • تعداد رکوردها : 89431