Index
89436رکورد در مدت زمان 2.402ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به دنبال اعلام اخباری مبنی بر دستیابی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به داروی کرونا، عده ای کلاهبردار در فضای مجازی با ادعای ارتباط با این دانشگاه، اقدام به فروش داروی جعلی می کنند.
این بیماری، یک بیماری فراگیر است، تقریباً دامنه آن همه استان های ما را فرا گرفته و به یک معنا یک بیماری جهان گیر است.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته تولید دستگاه ها اکسیژن ساز است که قبلا در انحصار آمریکا بوده ولی امروز توسط شرکت های دانش بنیان بومی سازی شده است.
ستون نویس و تحلیلگر مشهور آمریکایی در مصاحبه ای چهارشنبه تصریح کرده روش هایی که دولت این کشور برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران در پیش گرفته جواب نداده اند.
این مسئله مدتی نه چندان طولانی برای کشور وجود خواهد داشت و سپس رخت برمی بندد اما تجربیات حاصل از آن و فعالیت مردم و دستگاه ها که به مثابه یک رزمایش عمومی است، می تواند به عنوان یک دستاورد باقی بماند.
تیم دانش آموزی المپیاد نجوم ایران، در دهمین المپیاد جهانی نجوم (1384) که با شرکت 78 دانشآموز از 16 کشور جهان در کشور چین برگزار شد، موفق به کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 3 مدال برنز و 1 دیپلم افتخار گردید. ایران مقام چهارم جهان را در این مسابقات به خود اختصاص داد.
مدیرجهاد کشاورزی مهریز گفت: سالانه افزون بر ۱۲ میلیون اصله نهال پسته توسط ۹ نهالکار این شهرستان تولید و بین علاقه مندان توزیع می شود.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تولید کیت تشخیص قطعی کرونا در کشور با تلاش فناوران وزارت دفاع خبر داد.
مجری طرح توسعه گلخانه‎های وزارت جهاد کشاورزی گفت: سطح زیرکشت گلخانه های کشور از هشت هزار و ۸۰۰ هکتار در سال ۹۲ به حدود ۱۸ هزار هکتار رسیده است.
اکران طرح های فرهنگی و گرافیکی با عنوان «ایران قدردان شماست» با هدف قدردانی از زحمات پرستاران و پزشکان در سطح شهر تهران آغاز شد.
  • تعداد رکوردها : 89436